Krzesło XiliumG Red Edition Nowy Styl

Krzesło XiliumG Red Edition

2 919,00 zł
Brutto

Producent: Nowy Styl

Krzesło XiliumG Red Edition

Krzesło XiliumG to zaawansowane krzesło gamingowe dla Gracza, to znacznie więcej niż krzesło biurowe, krzesło obrotowe. To partner Twojego sukcesu i pewna inwestycja ze względu na jego funkcjonalność, ergonomię i trwałość. Model Xilium to także solidne narzędzie pracy, dzięki któremu możesz najszybciej i najprościej podnieść znacząco komfort pracy swoich pracowników, gdyż nieergonomiczne krzesło to jedna z pięciu najczęściej wskazywanych wad współczesnych biur. Krzesło XiliumG to wysoce ergonomiczne krzesło, które wspiera dynamiczne sposoby siedzenia przyczyniając się do większego zadowolenia pracowników i lepszej efektywności pracy.

Fotel XiliumG dzięki innowacyjnym, ergonomicznym rozwiązaniom wspiera i aktywuje ruch także podczas siedzenia i pozwala Ci siedzieć w twoich ulubionych pozycjach. Która pozycja siedzenia jest najlepsza? Zawsze ta następna - chodzi o to, żeby się ruszać!

Model XiliumG jest gamingową wersją zaawansowanego krzesła biurowego Xilium. Jesteśmy pewni, że ta technologia może być odpowiedzią na potrzeby graczy. XiliumG
został stworzony z myślą o osobach, które: dużo siedzą w ciągu dnia oczekują wysokiej jakości i ergonomicznego krzesła na lata nie chcą mieć masywnego i ciężkiego fotela gamingowego lubią gamingowe klimaty. Krzesło XiliumG było inspirowane zawodnikami e sportowymi , ich potrzebami i dolegliwościami, spowodowanymi długimi godzinami siedzenia. Dzięki temu nasze krzesło gamingowe jest idealne dla KAŻDEGO!

Model XiliumG podczas regulacji ustawień może się powiększyć lub zmaleć aż o 30%. Krzesło można dopasować do różnych wymiarów użytkowników. Dedykowane dla osób o wadze 45kg - 150kg. Dodatkowo na siedzisku, oparciu i zagłówku znajdują się fosforyzujące hafty podkreślające walory użytkowe krzesła.

Aż 96% elementów krzesła nadaje się do recyklingu. Poduszki siedziska i oparcia są łatwe do zdemontowania, co ułatwia czyszczenie tapicerki. Krzesło XiliumG jest produktem wysokiej jakości, dlatego dajemy na niego 5 lat gwarancji.

WYBIERZ RODZAJ PODŁOKIETNIKÓW (opis poniżej w tekście):
  • R55-POL - regulacja XD - ramię z polerowanego aluminium
WYBIERZ RODZAJ MECHANIZMU (opisy poniżej w tekście):
  • SY1-ST - synchroniczny z regulacją głębokości siedziska
WYBIERZ RODZAJ ZAGŁÓWKA:
  • HRUA-SD - Tapicerowany, z profilem bocznym - regulacja 2D
WYBIERZ RODZAJ OPARCIA:
  • X-MOVE: Funkcja ruchu oparcia na boki
WYBIERZ RODZAJ SIEDZISKA:
  • Siedzisko - pianka wylewna
Ilość

Właściwości:

» Krzesło XiliumG to wysoce ergonomiczne krzesło gamingowe, zaawansowane krzesło dla Gracza które wspiera dynamiczne sposoby siedzenia przyczyniając się do większego zadowolenia pracowników i lepszej efektywności pracy,

» XiliumG został wyposażony w zaawansowany mechanizm synchroniczny SY1-ST – funkcje:

     – możliwość swobodnego kołysania się – oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem,

     – synchroniczne odchylenie oparcia i siedziska w stosunku 2,5:1,

     – maksymalny kąt odchylenia oparcia 30 °,

     – możliwość blokady oparcia w 5 pozycjach,

     – regulacja siły oporu oparcia za pomocą pokrętła dostosowana do wagi użytkownika w zakresie 45 –150 kg,

     – regulacja głębokości siedziska 100 mm plus 20 mm uzyskiwane poprzez regulację wysokości oparcia,

     – Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady,

     – płynna regulacja wysokości krzesła za pomocą podnośnika pneumatycznego.

» Podstawa krzesła obrotowego:

   – Ø 735 mm pięcioramienna aluminiowa malowana proszkowo na kolor Carmine red RAL 3002 (ST56-RE),

» Na siedzisku, oparciu i zagłówku znajdują się fosforyzujące hafty podkreślające walory użytkowe krzesła,

» Siedzisko:

   – Szkielet i osłona wykonane z polipropylenu (PP) pokryte pianką wylewaną o grubości 50 mm i gęstości 65 kg / m³.

   - Dla modelu XiliumG red siedzisko tapicerowane tkaniną Sempre SM01 (czarny) z profilami bocznymi w standardzie tapicerowanymi tkaniną Sempre SM12 (czerwony).

» Oparcie:

   - Regulacja wysokości 110 mm, blokada w 12 pozycjach za pomocą dwóch przycisków umieszczonych na ramce łączącej oparcie z siedziskiem. Przyciski dopasowane do wersji kolorystycznej krzesła (czerwone lub niebieskie).

   - Oparcie Duo-Back – szkielet wykonany z polipropylenu (PP) pokryty pianką wylewaną o grubości 35 mm i gęstości 80 kg / m³. Osłona oparcia wykonana z czarnego polipropylenu (PP).

   - Dla modelu XiliumG red oparcie tapicerowane tkaniną Sempre SM01 (czarny) z profilami bocznymi w standardzie tapicerowanymi tkaniną Sempre SM12 (czerwony).

»  W standardzie wersja XiliumG posiada funkcję ruchu oparcia X-move (XV) – umożliwia dynamiczny ruch w płaszczyźnie czołowej (na boki) oraz drobny ruch skrętny (płaszczyzna poprzeczna),

» Zagłówek:

   - Szkielet wykonany z polipropylenu (PP), pokryty pianką wylewaną o grubości 25 mm i gęstości 55 kg / m³.

   - Dla modelu XiliumG red zagłówek tapicerowany tkaniną Sempre SM01 (czarny) z profilami bocznymi w standardzie tapicerowanymi tkaniną Sempre SM12 (czerwony).

   - Osłona zagłówka wykonana z polipropylenu (PP) w kolorze czarnym. Ramię zagłówka wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym (PA + GF) w kolorze czarnym.

   - Zakres regulacji: regulacja wysokości 60 mm, 7 pozycji blokady, regulacja głębokości 20 mm (uzyskiwana poprzez regulację wysokości zagłówka), obrót zagłówka 96 °.

» Model XiliumG został wyposażony w zaawansowane podłokietniki:

   - Podłokietniki X-D (R55) – ramię podłokietnika wykonane z aluminium polerowanego, szkielet wykonany z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym w kolorze czarnym lub białym (PA + GF), nakładka podłokietnika wykonana z miękkiego, czarnego poliuretanu (BPU). Zakres regulacji podłokietników: wysokość 100 mm, regulacja szerokości 25 mm w jedną stronę (zakres całkowity 50 mm), ruch nakładki przód/tył 40 mm, obrót nakładki – dwa punkty obrotu: przedni ± 360 °, tylny – zapewnia obrót o 30 ° na zewnątrz oraz 60 ° do wewnątrz (całkowity zakres 90 °).

» W standardzie kółka uniwersalne ESHH do powierzchni twardych i miękkich,

» Certyfikaty, atesty i znaki jakości dla wybranych konfiguracji krzesła:

   – Certyfikat bezpieczeństwa GS dla użytkowników o wadze do 150 kg,

   – Certyfikat zgodności z normą EN 1335,

   – Protokół oceny ergonomicznej,

   – Certyfikat ergonomiczności,

   – Certyfikat Blue Angel.

» Wymiary krzesła:

   - Wysokość siedziska: 400 525 mm,

   - Głębokość siedziska : 370 495 mm,

   - Głębokość powierzchni siedziska : 500 mm,

   - Szerokość siedziska : 450 mm,

   - Wysokość całkowita: 940 1180 mm,

   - Wysokość zagłówka: 230 290 mm,

   - Szerokość oparcia: 450 mm,

   - Wysokość tarczy oparcia: 470 mm,

   - Wysokość oparcia: 530 615 mm,

   - Średnica podstawy: 735 mm,

   - Głębokość całkowita: 670 mm.

 

Zobacz również inne fotele obrotowe do biurka .

 

Gwarancja: 

Produkt objęty jest gwarancją producenta - Nowy Styl, na okres 60 miesięcy na całą konstrukcję fotela. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”, czyli w domu klienta, dla zapewnienia Państwu pełnego komfortu.

Zobacz także