Modułowy system siedzisk

Autor: Kamila Meble Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 196

Przedstawiamy modułowy system siedzisk z serii Magnes II jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przestrzeni publicznych tj. w szkołach, poczekalniach, recepcjach, biurowego lobby czy w innych wnętrzach. Dowolność i elastyczność wykorzystania systemu MAGNES II pozwala na swobodne zestawianie różnych elementów, w różne kształty tzw. węża, jest to cecha, która powoduje, iż moduły Magnes II idealnie sprawdzą się we wnętrzach o różnym charakterze i o różnej wielkości.

Moduł Magnes II to system elastycznie doskonały. Sprawdza się niemal wszędzie po gabinety lekarskiej, poczekalnie w szpitalach, szkołach czy różnych urzędach po biurowe lobby - zarówno tam gdzie są duże przestrzenie, jak i w małym, przytulnym wnętrzu.

W skład serii Magnes II zalicza się pojedyncze siedziska bez oparć, z oparciem, różnego rodzaju stoliki, fotele dwustronne oraz wiele innych modułów pozwalających zbudować dowolną koncepcję. Moduły Magnes II to nieprawdopodobna funkcjonalność, przy minimalnej ilości elementów, którą w prosty i łatwy sposób możemy zmontować i połączyć w jedno atrakcyjne miejsce do siedzenia. Magnes II nie tylko wprawi w zachwyt Klientów, ale także sprawi, że Twoje miejsce stanie się wyjątkowe.

Moduły to przede wszystkim stabilna i solidna konstrukcja, która zapewnia długotrwałe użytkowanie, a zastosowane elementy tapicerskie sprawiają, że siedzisko jest wyjątkowo komfortowe. Zróżnicowana, śmiała kolorystyka licznych tapicerek pozwala zrealizować każdą wizję Twojego wnętrza.

System MAGNES II składa się z 17 elementów, pełniących funkcję siedzisk, łączników lub stolików. Szkielet siedziska oraz boki – służące jako podłokietniki, wykonane z płyty wiórowej dwustronnie melaminowanej (MFC) 18 mm, klasy E1. Siedziska mogą być tapicerowane w dedykowanych dla sof tkaninach z grup: 1–5. Wszystkie moduły systemu Magnes II w standardzie posiadają stopki regulujące. Elementy systemu można łączyć ze sobą za pomocą specjalnych złącz meblowych, które pozwalają na łatwy demontaż i przearanżowanie układu bez uszkodzenia płyty meblowej.

Zasady aranżacji
Komponując ciągi modułów należy zwrócić uwagę na kilka istotnych zasad:
- Magnes II 103 i Magnes II 203 – to elementy tylko i wyłącznie dedykowane do “zakończenia” aranżacji. Nie stanowią samodzielnych elementów i należy je każdorazowo łączyć z innymi modułami za pomocą złącz meblowych.
- Magnes II 490 W; Magnes II 490 Z; Magnes II 450, Magnes II 580 ZD – funkcjonują tylko i wyłącznie jako łączniki. Nie stanowią samodzielnych elementów i należy je każdorazowo łączyć z innymi modułami za pomocą złącz meblowych.
- Magnes II 450 – nie może stanowić ostatniego elementu w ciągu modułów (tzw. „zakończenia” aranżacji).
- Magnes II 600 i Magnes II 601 – nie stanowią samodzielnych elementów i należy je każdorazowo łączyć z innymi modułami za pomocą złącz meblowych.

Elementy te nie mogą stanowić ostatnich elementów w ciągu modułów (tzw. „zakończenia” aranżacji). Dodatkowo, nie można zestawiać ich obok siebie oraz łączyć z następującymi modułami (kolizja pulpitu z bokiem modułu):
Magnes II 111, Magnes II 211.
Nie można tworzyć aranżacji, w których do obu stron modułów Magnes II 600 lub Magnes II 601 dostawia się moduł Magnes II 490 Z (kolizja dwóch pulpitów).

Polecamy znakomity modułowy zestaw siedzisk Magnes II !

Zespół Kamila Meble

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz