• -27%
Stelaż eUP2 z elektryczną regulacją wysokości Nowy Styl

Stelaż eUP2 z elektryczną regulacją wysokości

1 617,12 zł
2 215,23 zł
Brutto

Producent: Nowy Styl

Stelaż eUP2 z elektryczną regulacją wysokości

Stelaż z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 694-1194 mm o podstawie typu "T". Uniwersalna konstrukcja eUP pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdego projektu biura.

Podstawa eUP 2 pozwala na wybór wymiaru blatu biurka. Kolor regulowanego stelaża: czarny, biały lub Alu-siwy. Stelaż z udźwigiem do 80kg oraz gwarancją 5-letnią!!!

Podstawa Typu „T” z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm (eUP 2). Noga składa się z dwusegmentowej kolumny kątowej wykonanej z profilu stalowego o wymiarach: 70 × 70 mm, 60 × 60 mm, zwężająca się od dołu do góry.

Stelaż posiada funkcję antykolizji przeciążeniowa z czujnikiem żyroskopowym. Funkcja wykrywa przechył blatu, podczas kontaktu ruchomego elementu biurka ze stabilną przeszkodą. Następuje zatrzymanie blatu oraz odsunięcie jego powierzchni na bezpieczną odległość.

WYBIERZ KOLOR METALU:
 • RAL9005 - czarny
  RAL9005 - czarny
 • RAL9006 ALU - siwy
  RAL9006 ALU - siwy
 • RAL9010 - Pure white
  RAL9010 - Pure white
WYBIERZ STANDARD WTYCZKI:
 • Eu­ro­pej­ski (EU)
 • Bry­tyj­ski (GB)
 • Szwaj­car­ski (CH)
WYBIERZ OPCJĘ REGULACJI WYSOKOŚCI ZA POMOCĄ:
 • Przy­cisk re­gu­la­cji góra/dół
 • Panel ste­ro­wa­nia z wy­świe­tla­czem i funk­cją pa­mię­ci
Ilość

Właściwości podstawy:

» Nowoczesna podstawa eUP2 o elektrycznej regulacji wysokości biurka góra-dół,

» Do wyboru:

   - Trzy kolory stelaża: Czarny, Biały lub ALU-siwy,

» Podstawa Typu „T” z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm (eUP 2). Noga składa się z dwusegmentowej kolumny kątowej wykonanej z profilu stalowego o wymiarach: 70 × 70 mm, 60 × 60 mm, zwężająca się od dołu do góry,

» Stopa wyposażona w stopki poziomujące w zakresie + 10 mm. Każda kolumna wyposażona jest w napęd, połączony z modułem sterującym.

» Panel sterowania do regulacji wysokości: przycisk regulacji góra / dół lub panel sterowania z pamięcią pozycji.

» Funkcja antykolizji: przeciążeniowa z czujnikiem żyroskopowym. Funkcja wykrywa przechył blatu, podczas kontaktu ruchomego elementu biurka ze stabilną przeszkodą. Następuje zatrzymanie blatu oraz odsunięcie jego powierzchni na bezpieczną odległość,

» Rama teleskopowa – regulacja w zakresie 1200 –1600 mm,

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest gwarancją producenta - Nowy Styl, na okres 60 miesięcy na wszystkie elementy konstrukcji biurka. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”.

Zobacz także