Fotel Scope i Scope Low czyli fotele obrotowe idealne do każdego biura

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 221

Urządzając biuro- także i to mieszczące się w naszym własnym mieszkaniu- chcielibyśmy zapewnić sobie maksimum wygodny, zwłaszcza jeśli pracujemy dużo. Jeśli tylko mamy wpływ na to, jak wysoki będzie nasz komfort pracy, warto wybierać takie elementy wyposażenia biura, z których naprawdę będziemy zadowoleni. W codziennej praktyce to właśnie fotel i biurko są elementami, które najmocniej wpływają na naszą wygodę. Stąd też warto się przyjrzeć fotelowi Scope i Scope Low- krzesłom biurowym, które nie tylko prezentują się elegancko, ale też są bardzo komfortowe nawet przy wielogodzinnej pracy za biurkiem. Dlaczego oba te modele tak dobrze sprawdzają się w praktyce?

Krzesła biurowe dające wiele możliwości regulacji

Zdecydowanie najlepszymi krzesłami obrotowymi są te modele, które najmocniej można dostosować do własnych oczekiwań. Dlatego też im więcej mają dostępnych możliwości regulacji tym są wygodniejsze. Sprawdzając w praktyce fotel SCOPE można powiedzieć, że ten model do takich należy. Fotel posiada prostą regulację wysokości siedziska tak, aby można było dopasować go do biurka oraz do wzrostu osoby, która będzie go użytkować. Samo oparcie, a także siedzisko jest odpowiednio wyprofilowane. Regulacja obejmuje także siłę oporu oparcia. Dzięki temu już w chwili, kiedy po raz pierwszy usiądziemy na fotelu czujemy, że dopasowuje się on do kształtu naszego ciała. Regulowane podparcie lędźwi, a także regulowane podłokietniki (w wersji, która umożliwia ich regulację w aż trzech płaszczyznach) sprawiają, że można fotel ustawić według własnych upodobań tak, aby było nam wygodnie. Mechanizm Synchron dodatkowo zwiększa funkcjonalność tego modelu.

Warto też wspomnieć o podstawowej różnicy pomiędzy wersją SCOPE a SCOPE LOW. W przypadku tego pierwszego fotela dodatkowo mamy jeszcze zagłówek, który można ustawiać pod dowolnym kątem korzystając z możliwości jego rotacji góra-dół. Możemy więc wybrać, czy taki zagłówek jest nam potrzebny czy może wolelibyśmy wersję, która go nie posiada. 

Ponadczasowa stylistyka przede wszystkim

Oba fotele są utrzymane w klasycznej, eleganckiej, czarnej kolorystyce. Dzięki temu można je z łatwością dopasować do każdego pomieszczenia. To daje spore możliwości aranżacyjne. Fotele zostały wykonane z tkaniny materiałowej, a oparcie ze specjalnej siatki. W przypadku modelu SCOPE posiadającego zagłówek również jest on wykonany ze specjalnej siatki. Ma to jedną, ogromną zaletę- tkaniny te przepuszczają powietrze i są oddychające, co z pewnością docenimy w upalne dni. Są też przyjemne w dotyku. Zarówno podstawa jezdna jak i podłokietniki także utrzymane są w stonowanej, czarnej kolorystyce. 

Podsumowując

Oba modele foteli obrotowych są tak zaprojektowane, aby zapewnić nam komfortową pracę za biurkiem przez wiele godzin. Dzięki możliwości regulacji fotele można łatwo dostosować do swoich potrzeb tak, aby nie odczuwać bólu kręgosłupa czy też uczucia odrętwienia po kilku godzinach spędzonych w pozycji siedzącej. Minimalistyczny i elegancki wygląd fotela sprawia, że będzie on pasował do każdego biura. Jeśli więc szukamy produktu, który spełni nasze oczekiwania- model SCOPE oraz SCOPE LOW doskonale sprawdzą się w codziennej praktyce. Warto więc wziąć je pod uwagę urządzając przestrzeń biurową.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz