Hokery barowe do baru i kuchni

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 220

Aranżacje wnętrz mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie oraz nastrój. Wystrój, który przypadł nam do gustu sprawia, że chcemy w danym wnętrzu spędzać jak największą ilość czasu, czując się w nim po prostu dobrze. Profesjonalni architekci wnętrz doskonale zdają sobie sprawę, jak ważny jest każdy, najmniejszy element aranżacji. Hokery barowe stały się jednymi z najbardziej popularnych modeli krzeseł, które powszechnie wykorzystywane są jako element wyposażenia bardzo wielu wnętrz. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Hokery barowe- co to?

Hoker barowy jest to rodzaj wysokiego stołka, który powszechnie stosowany jest do siedzenia przy podwyższonych blatach. Hokery barowe cechuje wysoki stelaż, który składa się z jednej, solidnej podstawy bądź czterech nóg. Wysokie krzesła wyposażenia są także w niewielkie siedzisko bez podłokietników. Siedziska hokerów są zazwyczaj smukłe i niegłębokie. Krzesła popularność zaczęły zyskiwać w pierwszej połowie XX wieku. Hokery występują z podparciem pod plecy lub bez, oraz bardzo często wyposażone są w podnóżek. Ich standardowa wysokość wynosi od 74cm do 81cm. Hokery występują także w wersji niskiej oraz niestandardowo wysokiej- wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań ich użytkowników.

Hokery barowe do kuchni lub baru

Hokery barowe są produktami wykonywanymi z bardzo wielu różnorodnych materiałów. Takie rozwiązanie sprawia, że produkty wykorzystywane są zarówno do najbardziej nowoczesnych i prestiżowych barów, jak również kuchni. Idealnie spiszą się do wysp kuchennych lub podwyższonych blatów kuchennych, gdzie przy ich udziale będziemy mogli wyjątkowo komfortowo spożyć lunch czy wypić aromatyczną kawę przeglądając prasę. Ogromnym atutem hokerów barowych jest ich poręczność i zajmowanie małej ilości miejsca, dzięki czemu doskonale nadadzą się także do kuchni czy barów najmniejszych rozmiarów. 

Hoker barowy, jak sama nazwa wskazuje, idealnie odnajdzie się także w barach, pubach czy restauracjach. Możliwości użycia jest naprawdę wiele. Co więcej, oprócz tego, że hokery barowe są niezwykle komfortowe i wygodne, nawet podczas wielogodzinnego przesiadywania to dodatkowo są niezwykle designerskie. Zarówno w naszych kuchniach, jak również barach czy restauracjach, dodadzą wnętrzom niezwykłego uroku, prestiżu i nowoczesnego wyrazu. 

Niskie hokery barowe 

Niskie hokery barowe są doskonałą alternatywą dla osób, które pragną takie modele krzeseł wykorzystywać także do niższych mebli niż wyspy kuchenne czy  podwyższone lady barów. Niskie hokery barowe osiągają wysokość w przedziale 53cm - 76cm, dzięki regulowanemu siedzisku "góra- dół". W związku z tym, by cieszyć się designerskim hokerem barowym, który idealnie podkreśli charakter i styl naszych wnętrz, nie musimy wyposażać naszych pomieszczeń w meble z podwyższonymi blatami. Jest to więc bardzo praktyczna alternatywa, dzięki której będziemy mogli wybrać jeden z najbardziej popularnych i nowoczesnych modeli krzeseł do naszych wnętrz. 

Niskie hokery barowe dostępne są w bardzo szerokim asortymencie. Do naszej dyspozycji pozostaje zarówno kolor stelaża jak również kolor tapicerki siedziska. Stelaż może być plastikowy bądź stalowy. W związku z tak dużą rozpiętością, każdy z nas będzie w stanie odnaleźć model hokera skrojony na miarę swoich potrzeb.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz