Nowe w ofercie krzesła obrotowe, które są godne uwagi

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 177

W fotelu spędzamy zazwyczaj minimum osiem godzin dziennie. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór modelu. Niejednokrotnie ciężko jest się zdecydować, ponieważ asortyment na rynku jest bardzo pokaźny. Postaramy się pomóc w wyborze, porównując cztery najpopularniejsze modele. Różnią się nie tylko ceną, ale mnóstwem innych parametrów, które warto wziąć pod uwagę.

Prosty, funkcjonalny oraz bezkompromisowy

Pierwszym modelem, który weźmiemy pod lupę jest krzesło Trillo Pro 21ST. Na obecną chwilę jest w promocji i można je nabyć w niższej kwocie. To uniwersalne krzesło obrotowe o harmonijnych kształtach. Występuje w kolorze czarnym, dlatego pasuje do wszystkich rodzajów biur i pomieszczeń. Dedykowane do biur i open space, ale świetnie się też sprawdzi w przestrzeni domowej i pracy zdalnej. Zaprojektowano je jako bardzo komfortowy i uniwersalny mebel, dlatego od razu przypadł do gustu wielu klientom i właścicielom biur.

Wygodny fotel na każdą kieszeń

Jeśli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, to posiadamy w ofercie model Raya P45 PU. Jak wszystkie nasze krzesła to również zostało wykonane z najlepszej jakości materiałów. Decydując się na fotel Raya, możesz wybierać wśród trzech kolorów tkaniny — ciemnozielony, szary oraz czarny. Mebel ten wyposażyliśmy w regulowane podłokietniki, dzięki czemu zawsze masz możliwość zwiększenia komfortu pracy czy nauki, a specjalnie skonstruowane oparcie pozwala na długotrwałą pracę w przyjemnych warunkach. Ergonomiczny prosty kształt sprawia, że to idealny wybór do każdego rodzaju pomieszczenia.

Profesjonalny sprzęt o niebanalnym wyglądzie

Kolejną pozycją, która wystąpi w tym zestawieniu, jest model z wyższej półki, krzesło Lightup Profim. Mebel ten jest zaprojektowany dla wymagających klientów. Zaprojektowany tak, abyś miał pełną kontrolę nad ustawieniami swojej pozycji przy pracy. W tym wypadku nie tylko masz możliwość regulacji podłokietników w górę oraz dół. Lightup zostało wyposażone w system synchroniczny z funkcją wysuwania siedziska, co sprawia, że komfort pracy czy nauki jest nie do opisania. Jednak to nie wszystko, krzesło zostało zaprojektowane oraz stworzone z najlepszych materiałów dlatego oferujemy na nie aż pięć lat gwarancji. Wisienką na torcie jest tutaj jednak dodatkowy mechanizm, który pozwala regulować podparcie lędźwi w aż trzech pozycjach — góra, dół oraz na głębokość. Aspekty techniczne to nie wszystko, mebel ten został ze smakiem zaprojektowany w taki sposób, że pasuje praktycznie do każdego pokoju czy pomieszczenia. Delikatny niebieski kolor poszycia świetnie harmonizuje z innymi kolorami.

Bezkompromisowy fotel prezesa

Ostatnim z modeli, które podjęliśmy się porównać jest bezkompromisowy Fotel Violle 131 SFL. Zdecydowanie można powiedzieć, że jest to Ferrari wśród krzeseł obrotowych. Fotel klasy premium wyposażono w mechanizm regulacji wysokości siedziska oraz zsynchronizowanego z nim systemu odchylania oparcia, który sprawia, że w fotelu tym można śmiało wypocząć podczas przerwy, a i praca sprawia ogromną satysfakcję i przyjemność. Oprócz tego o nasz komfort zadba Funkcja wysuwu siedziska oraz jego pochylenia. To wszystko w eleganckiej czarnej oprawie. Fotel jest w pełni personalizowany tak, aby nauka czy praca nie sprawiała Ci najmniejszego problemu. Zadba o to również regulacja podparcia lędźwi oraz regulacja podłokietników. Jest to jeden z najlepszych foteli obrotowych na rynku.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz