Nowoczesne krzesła konferencyjne Normo

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 329

Wygodne i komfortowe krzesła to obowiązkowy element wyposażenia sali konferencyjnej w każdej firmie i przedsiębiorstwie - korporacji, hotelu czy urzędzie. Takie pomieszczenie powinno być przystosowane do przeprowadzania szkoleń i wewnętrznych spotkań, które maksymalizują efektywną pracę i wzmacniają motywację. Innowacyjne krzesła konferencyjne marki Normo to doskonały wybór, który oprócz wysokiej jakości materiałów i funkcjonalności oferuje także eleganckie i estetyczne wzory.

Minimalistyczne i ekologiczne krzesło NORMO 500V

normo 500vTen model krzesła konferencyjnego charakteryzuje się podstawą na płozie oraz tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Dostępny jest w wielu kolorach tkanin oraz odcieniach metalu, dzięki czemu wygląd krzeseł może być dostosowany do identyfikacji wizualnej firmy. Możliwości wyboru podlega także rodzaj stopek - teflonowe, z wkładką filcową lub twarde, w zależności od typu podłogi. Krzesła NORMO 500V zostały wykonane w oparciu o zasady gospodarki cyrkularnej, która zakłada, że produkty, materiały i surowce pozostaną w obiegu jak najdłużej, a ich wartość będzie maksymalizowana. Jest to więc ekologiczny wybór, wspierający recykling i ponowne przetwarzanie tworzyw z odzysku.

Krzesło NORMO 500V LP z długimi, komfortowymi podłokietnikami

Model Normo 500V od poprzednika różni się przede wszystkim długimi metalowymi podłokietnikami, które zapewniają wygodę, szczególnie w przypadku długich, całodziennych spotkań. Krzesło również występuje w różnych wariantach kolorystycznych, a przy jego produkcji wykorzystano polipropylen w 100% pochodzący z recyklingu. Konstrukcja mebla zapewnia odpowiednią postawę i wygodę użytkowania dzięki tapicerowanym oparciom z pianki. Krzesło konferencyjne NORMO 500V LP będzie pasowało do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, idealnych do biznesowych, profesjonalnych spotkań i szkoleń. Dobrze komponuje się z różnorodnymi meblami, szczególnie, że kolor metalu ze stelażu krzesła również jest kwestią dowolnego wyboru.

Nowoczesne krzesło NORMO 500HS LP

normo 500hsOstatnią propozycją krzeseł do wyposażenia sali konferencyjnej każdej firmy jest krzesło NORMO 500HS LP. Wyróżnia je oryginalny kształt i stelaż typu "pająk". To rozwiązanie zapewnia dobrą stabilność, jak i efektowny wygląd. Ten model, podobnie jak poprzedni, posiada długie, metalowe podłokietniki, które zapewniają komfort i wygodę. Krzesło NORMO 500HS LP świetnie sprawdzi się w przestrzeniach przeznaczonych do pracy i biznesowych spotkań. Ten model również wpisuje się w założenia gospodarki cyrkularnej, wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu - np. polipropylen w konstrukcji. Różnorodne kolory metalu i tkanin sprawiają, że krzesło NORMO 500HS LP będzie pasowało do każdej przestrzeni - dzięki wysokiej jakości materiałom jest to zakup na długie lata.

Meble biurowe - na co zwracać uwagę?

Przy wyborze krzeseł konferencyjnych, ale i innych mebli przeznaczonych do biura najważniejsza jest wygoda i funkcjonalność. Certyfikowane materiały z przetworzonych surowców to gwarancja trwałości, ale i ekologicznego podejścia, co jest obecnie jednym z najważniejszych trendów biznesowych. Oprócz tego, przestrzeń spotkań zawodowych powinna być uporządkowana i spójna, dlatego najlepiej decydować się na neutralne kolory i wzory.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz