Nowoczesne podstawy do stolików w kolorze złoto-czarnym

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 104

Stół to jeden z najważniejszych mebli nie tylko w domu, ale również w wielu lokalach użytkowych. To miejsce zachęcające do wspólnych rozmów i spożywania posiłków. By czuć się komfortowo podczas użytkowania tego mebla, konieczne jest zadbanie o idealną wysokość stolików i blatów. Zapewnią ją solidne i wytrzymałe podstawy wykonane z najwyższej jakości materiałów. Umożliwią one utrzymanie blatu i przedmiotów znajdujących się na nim. Wybierając tego typu produkty nie należy skupiać się jedynie na ich funkcjonalności – bardzo ważna jest też kwestia estetyki i zwrócenie uwagi na drobne detale. To właśnie podstawa do stolika decyduje o charakterze nie tylko mebla, ale także całego pomieszczenia. To ona tworzy design tych elementów wyposażenia. Na rynku dostępnych jest wiele modeli podstaw wykonanych z różnych materiałów i mających różnorodne kolory. Warto zwrócić uwagę np. na modele złoto-czarne, które są niezwykle eleganckie i gustowne, dzięki czemu nadadzą stolikowi stylowego wyglądu. Tego typu produkty można znaleźć w sklepie Kamila Meble.

Podstawa stolika SH-3003-1/G złota

podstawa do stolika złotaPodstawa stolika SH-3003-1/G złota jest wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Posiada dolną bazę o rozmiarze 70x40 cm. Nakładka dolnej bazy została wyprodukowana ze stali nierdzewnej, natomiast obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna ze stali nierdzewnej ma rozmiar 6x6 cm i cechuje się grubością ścianki 1,2 mm. Ten model nóg od stołu odznacza się regulowanymi stopkami. Element górny stanowi rama o wymiarach 80x40 cm. Podstawa ma standardową wysokość 72,5cm. Dostarczana jest w elementach do samodzielnego skręcenia. Artykuł został objęty gwarancją producenta na okres 12 miesięcy obejmującą całą konstrukcję podstawy stołu.

Podstawa stolika SH-3002-5/GB złota

Podstawa stolika SH-3002-5/GB złota to kolejna podstawa wyprodukowana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Jej dolna baza ma wymiary 45x45 cm. Nakładka dolnej bazy została wykonana ze stali nierdzewnej, a obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna z kolei składa się ze stali nierdzewnej w kolorze złotym połączoną ze stalą w kolorze czarnym. Ścianka ma grubość 1,2 mm. Również ten model podstawy do stolika charakteryzuje się regulowanymi stopkami. Produkt ma standardową wysokość wynoszącą 72,5 cm. Górny element został wykonany z tłoczonej blachy 29,5x29,5 cm o grubości 3 mm. Podstawa jest przeznaczona do skręcenia i dostarczana w elementach. Należy mieć na uwadze, że towar nadaje się do użytkowania w suchych wnętrzach. Produkt objęto gwarancją wynoszącą 12 miesięcy. Obejmuje ona całą konstrukcję podstawy stołu.

Podstawa stolika SH-3003-1/GB złota/czarna

Podstawa stolika SH-3003-1/GB złota/czarna wykonana została ze stali nierdzewnej w kolorze złotym o dolnej bazie mającej rozmiar 70x40 cm. Nakładka dolnej bazy wyprodukowana jest ze stali nierdzewnej, a obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna podstawy łączy stal nierdzewną w kolorze złotym ze stalą w kolorze czarnym. Ma ona rozmiar fi-7,6cm i grubość ścianki 1,2 mm. W tym modelu również możliwa jest regulacja stopek. Górne elementy są wyprodukowane z blachy tłoczonej o wymiarach 29,5x29,5cm i grubości 3 mm. Podstawa ma standardową wysokość 72,5 cm i nadaje się do użytkowania w suchych pomieszczeniach. Cała konstrukcja podstawy objęta jest gwarancją producenta na okres 12 miesięcy.

 

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz