Obrotowe krzesła laboratoryjne i taborety przemysłowe

Autor: Kamila Meble Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 38

Osoby pracujące w laboratoriach spędzają wiele godzin w siedzącej pozycji oraz mają kontakt z różnymi substancjami chemicznymi, dlatego krzesła i taborety laboratoryjne stają przed różnymi wyzwaniami. Krzesła specjalistyczne powinny być wygodne, zapewniać właściwe podparcie naszym plecom, a także co istotne powinny być wykonane z materiałów, które nie zniszczą się w kontakcie z odczynnikami. Wszystkie te warunki spełniają modele, które znajdą państwo w ofercie naszego sklepu kamilameble.pl.

Obrotowe krzesła laboratoryjne, które mamy w ofercie zostały zaprojektowane przez specjalistów z dziedziny ergonomii. W krzesła niskich czy wysokich można regulować zarówno wysokość siedzenia jak i nachylenie oparcia. Wybrane modele przemysłowe, specjalistyczne posiadają podnóżek, który zapewnia wsparcie stopom na wysokości. Pianka poliuretanowa, z której zostały wykonane krzesła i taborety laboratoryjne jest odporna na działanie kwasów i zasad, a także niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowo krzesła posiadają wytrzymałą, metalową podstawę pięcioramienną, która dla większej wytrzymałości oraz estetyki pokryty został chromowana powłoką.

W gabinetach lekarskich oraz laboratoriach niezbędne są obrotowe krzesła do siedzenia, które z jednej strony nie zajmują dużej ilości miejsca, a z drugiej umożliwiają swobodne przemieszczanie się. Jeżeli potrzebują Państwo wyposażenia, które spełni oba te kryteria, najlepszym rozwiązaniem okazać mogą się prezentowane w naszej ofercie taborety laboratoryjne. Wytrzymałe kółka, w które zostały wyposażone, pozwalają na dowolne manewrowanie bez konieczności szurania po podłodze oraz podnoszenia stołeczka. W razie potrzeby istnieje możliwość wymienienia ich na zapobiegające ślizganiu się stopki.

Wysokość siedziska w krzesłach czy obrotowych taboretach można dowolnie regulować, dzięki czemu mogą z nich korzystać również osoby niskie czy wysokie. Siedzenia i oparcia zostały wykonane z trwałej i odpornej na działanie czynników chemicznych pianki, która nie odkształca się pod wpływem ciężaru i jest wyjątkowo niekłopotliwa.

W e-sklepie KamilaMeble.pl znajdziesz krzesła i taborety obrotowe dedykowane do branży medycznej i do przemysłu, hal produkcyjnych. Produkty zostały stworzone z pianki poliuretanowej w taki sposób, by zapewniały wygodę oraz wytrzymałość. Hokery medyczne są łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na działanie substancji chemicznych i posiadają atest PZH. Zastosowanie elementów chromowych sprawia, że krzesła są jeszcze bardziej komfortowe oraz solidne.

Krzesła laboratoryjne z naszej oferty sprawdzają się w gabinetach lekarskich, rehabilitacyjnych, w szpitalach czy w laboratoriach. Chętnie używa się ich także w prywatnych placówkach zdrowia. Są doskonałe dla osób pracujących w pozycji półstojącej oraz wykonujących czasochłonne badania i zabiegi, ponieważ zapewniają im ergonomię pracy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz