Fotel Valio WS HD Grospol

Fotel VALIO WS HD

1 650,00 zł
Brutto

Producent: Grospol

Fotel VALIO WS HD

Biały fotel VALIO WS HD to nowoczesny i elegancki fotel do biurka z regulowanym zagłówkiem z białym tworzywem firmy Grospol przeznaczony do wielogodzinnej pracy o wygodnym oparciu siatkowym z regulowanym podparciem lędźwi. Fotel Valio WS HD wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizmem Synchro Plus SP3 m.in. z możliwością regulacji wysokości i głębokości siedziska, kątem pochylenia oparcia i blokady w 4 pozycjach. Model posiada podłokietniki regulowane w 4 płaszczyznach: góra-dół w zakresie 95 mm, długość podpory przedramienia w zakresie 50 mm, szerokość podpory przedramienia w zakresie 30 mm, kąt położenia podpórki przedramienia w zakresie +/- 15 stopni. Ergonomiczny fotel obrotowy idealny dla wymagających Użytkowników.

WYBIERZ RODZAJ WYKOŃCZENIA / TKANINY:
(rozwiń listę)
WYBIERZ KOLOR TAPICERKI:
 • BN02 - czerwony
  BN02 - czerwony
 • BN04 - zielony
  BN04 - zielony
 • BN13
  BN13
 • BN03 - granatowy
  BN03 - granatowy
 • BN05 - szary
  BN05 - szary
 • BN14 - ciemnoszary
  BN14 - ciemnoszary
 • BN01 - czarny
  BN01 - czarny
WYBIERZ RODZAJ PODSTAWY:
 • Biała, nylonowa
  Biała, nylonowa
 • Polerowane aluminium
  Polerowane aluminium
WYBIERZ RODZAJ STOPEK:
 • Kółka twarde (do podłóg miekkich)
 • Kółka miękkie (do podłóg twardych)
Ilość

Właściwości:

» Fotel VALIO WS HD to biały fotel, o białym tworzywie wyposażony w regulowany zagłówek oraz w nowoczesny, wielofunkcyjny mechanizm Synchro Plus SP3 z możliwością regulacji głębokości siedziska,

» Funkcje mechanizmu:

   - Oparcie wychyla się synchronicznie z siedziskiem, naśladując ruch Użytkownika w fotelu. Mamy możliwość blokady wychylenia w jednej z 4 dostępnych pozycji, w tym w standardowej pozycji do pracy,

   - Siła oporu jaki stawia oparcie podczas ruchu jest regulowana, co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika. Skoordynowany z siedziskiem ruch oparcia zapewnia odpowiednie podparcie plecom Użytkownika podczas pracy,

   - Płynnie regulowana wysokość oraz głębokość siedziska. Regulacja głębokości siedziska ogranicza ryzyko drętwienia uda dla wysokich osób,

» Białe krzesło obrotowe wyposażone w standardzie w tapicerowany zagłówek regulowany jest w 2 płaszczyznach: wysokości oraz kąta położenia podpórki pod głowę. Niezbędne podczas wielogodzinnej pracy oraz chwilach relaksu.

» Siedzisko fotela miękkie i tapicerowane. W siedzisku zastosowano piankę tapicerską produkowaną w technologii zalewania. Ta technika produkcji zapewnia niezmienność cech produktu także po wielu latach użytkowania.

» Oparcie fotela siatkowe o regulowanej wysokości. Dostosowuje się do kształtu pleców osób siedzących, zapewniając bardzo dobrą cyrkulacje powietrza, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w ciepłe dni.

» Siatkowe oparcie zostało wyposażone w podparcie lędźwiowe o regulowanej głębokości. Regulacji dokonujemy czarnym pokrętłem z tyłu oparcia.

» Regulowane podłokietniki w 4 płaszczyznach:

   -  góra-dół w zakresie 95 mm,  

   - długość podpory przedramienia w zakresie 50 mm,

   - szerokość podpory przedramienia w zakresie 30 mm,

   - kąt położenia podpórki przedramienia w zakresie +/- 15 stopni.

» Do wybory podstawa pięcioramienna fotela obrotowego do wyboru:

   - biała, nylonowa,

   - z polerowanego aluminium,

» W standardzie samohamowne kółka do powierzchni miękkich lub twardych (zabezpieczają przed zarysowaniem podłoża).

 

Gwarancja: 

Produkt objęty jest gwarancją producenta na okres 36 miesięcy na całą konstrukcję fotela. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”.

Zobacz także