Fotel Ergohuman 2 Elite BS Black Grospol

Fotel Ergohuman 2 Elite BS Black

2 940,00 zł
Brutto

Producent: Grospol

Fotel Ergohuman 2 Elite BS Black

Ergonomiczny i bardzo wygodny fotel Ergohuman 2 Elite BS Black o czarnej siatce i czarnym tworzywie to jeden z najbardziej ergonomicznych foteli obrotowych dostępnych na polskim rynku. Druga generacja fotela biurowego to doskonała jakość i wysoki komfort pracy przy biurku. Model został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu pełnej wygody przez co wyposażony został w zaawansowane technologie, które poprawiają ergonomię pracy, dzięki czemu także redukują stres. Fotel Ergohuman 2 Elite to nowa generacja kultowych foteli ergonomicznych Ergohuman, która została wzbogacona o szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nawet wielogodzinna praca siedząca przestaje być zagrożeniem dla naszego zdrowia i komfortu pracy.

Fotel Ergohuman 2 Elite to nowoczesny styl i doskonały komfort siedzenia. Ergonomiczny profil zapewnia odpowiednie podparcie dla naszych pleców, a wielofunkcyjny system regulacji pozwala na dostosowanie fotela do niemalże każdej naszej potrzeby. Wygodne oparcie zapewnia przede wszystkim swobodę ruchu, który jest bardzo istotny podczas wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej. Dodatkowo zastosowane regulowane podłokietniki 5D umożliwiają odpowiednie ułożenie rąk podczas pracy i podczas relaksu, co jest ważną kwestią na naszych nadgarstków i drętwiejących rąk. Ważną kwestią i zarówno nowością w modelach Ergohuman jest ujemny kąt pochylenia siedziska, który zabezpieczy przed uciskiem na tętnice udową.

Ergonomiczne i nowoczesne technologie zastosowane w fotelu Ergohuman 2 Elite, to gwarancja doskonałej jakości pracy. Zastosowany mechanizm Drift Tilt pozwala miedzy innymi na płynną regulację kąta nachylenia oparcia oraz siedziska, zapewniając przy tym optymalną pozycję dla naszych pleców. Zaawansowany mechanizm podparcia lędźwiowego pozwala na precyzyjne dopasowanie do naturalnej krzywizny naszego kręgosłupa, a jego regulacja wysokości oparcia pozwala na zastosowanie krzesła zarówno dla osób wysokich jak i niższego wzrostu.

Zapraszamy do świata wyjątkowego komfortu i doskonałej ergonomii wraz z niezastąpionym i wyjątkowym fotelem Ergohuman 2 Elite.

Skorzystaj z dodatkowego RABATU! - przy zamówieniu wpisz kod rabatowy: ERGOHUMAN2

WYBIERZ OPCJĘ DODATKOWĄ:
 • Bez podnóżka
  Bez podnóżka
 • Z podnóżkiem na nogi
  Z podnóżkiem na nogi
WYBIERZ OPCJĘ DODATKOWĄ:
 • Bez wieszaka na marynarkę
  Bez wieszaka na marynarkę
 • Z wieszakiem na marynarkę
  Z wieszakiem na marynarkę
Ilość

Właściwości:

» Ergonomiczny i wygodny fotel ERGOHUMAN 2 Elite BS przeznaczony jest przede wszystkim do wielogodzinnej pracy przy komputerze przy biurku,

» Zastosowany mechanizm:

   - Fotel Ergohuman 2 Elite został wyposażony w synchroniczny mechanizm ruchowy Drift Tilt, który po zwolnieniu blokady oparcia pozwala na wychylenie się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruchy Użytkownika w fotelu. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze niż ruch siedziska. W każdej chwili istnieje możliwość blokady 1 z 4 pozycji wychylenia oparcia i siedziska. Przy dłuższym siedzeniu zalecamy, aby nie blokować krzesła w jednej pozycji, a pracować w ciągłym "ruchu" oparcia.

ergohuman 2 elite - wychylenie oparcia mechanizm drift tilt

    - Fotel pozwala na regulację siły oporu oparcia, co jest bardzo ważne podczas pracy bez blokowania kąta pochylania oparcia w żadnej pozycji. Siła oporu oparcia regulowana jest pokrętłem dzięki zastosowaniu włókna szklanego.

   - Fotel Ergohuman 2 Elite posiada możliwość regulacji wysokości oraz głębokości siedziska tzw. wysuw siedziska przód-tył. Zakres regulacji wysuwu siedziska wynosi 50mm. Mechanizm umożliwia regulację głębokości siedziska, a więc jego odległości od oparcia. Dzięki tej właściwości, funkcje oparcia będą dostępne zarówno dla niskich jak i wysokich osób, a przednia część siedziska nie będzie uciskać uda, co pozwoli szczególnie na swobodny przepływ krwi w naszych nogach. Regulacja głębokości i wysokości, odblokowanie mechanizmu bujania oraz blokada wybranej pozycji wychylenia, sprowadzają się do jednego funkcjonalnego joysticka, który umieszczony jest po prawej stronie krzesła - siedząc na nim.

» Kąt ujemny oparcia i siedziska:

- nietuzinkowa innowacja zastosowana w fotelach Ergohuman to możliwość regulacji kąta ujemnego, dzięki tej opcji nasze plecy nie tracą kontaktu z oparciem nawet podczas nachylania się nad klawiaturą komputera. Ustawienie oparcia i siedziska kilka stopni „do przodu” odciąży nasze podudzia i wyeliminuje ucisk, który prowadzić może choćby do drętwienia nóg.

ergohuman 2 elite - regulacja kąta ujemnego oparcia i siedziska

» Siatkowe oparcie:

- Oparcie wyposażone zostało w 6-stopniową regulację wysokości. Zakres regulacji wynosi 65mm, dzięki czemu fotel sprawdzi się również u wysokich osób. Fotel Ergohuman 2 Elite tapicerowany jest wysokiej jakości siatką, która posiada 10 stref o zróżnicowanym napięciu, tak by idealnie dopasować się do ciała Użytkownika.

ergohuman 2 elite regulacja wysokosci oparcia

» Profil lędźwiowy:

- Elastyczna i niezależna część lędźwiowa odpowiada na ruchy osoby w fotelu, zapewniając ciągłe wsparcie kręgosłupa. W odróżnieniu od pierwszej generacji foteli Ergohuman Elite, wersja Elite 2 posiada możliwość regulacji siły oporu profilu lędźwiowego za pomocą pokrętła z tyłu oparcia.

rergohuman 2 - profil lędźwiowy

» Regulowany zagłówek:

 - W fotelu zastosowano zagłówek 2D z regulacją w 2 płaszczyznach:

 • góra-dół w zakresie 80 mm,
 • kąt położenia w zakresie 55°.

Co pozwala, niemalże każdej osobie, niezależnie od wzrostu, na dostosowanie fotela do swoich potrzeb.

zagłówek fotela ergohuman 2 elite

» Regulowane podłokietniki 5D - w 5 płaszczyznach:

 • regulacja wysokości, umożliwiająca ergonomiczne ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia), co znacząco odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy,
 • regulacja odległości od siedziska, umożliwiająca dostosowanie podłokietnika do budowy ciała Użytkownika,
 • regulacja długości i kąta położenia nakładki podłokietnika, ułatwiająca m. in. pisanie na klawiaturze.
 • innowacyjna, 8-stopniowa funkcja zagięcia przedniej części podłokietnika, gwarantuje wsparcie przedramienia podczas np. korzystania z telefonu, grania na konsoli czy czytania książki.

podłokietniki w fotelu biurowym ergohuman elite 2

» Podstawa pięcioramienna:

- Wytrzymała, pięcioramienna aluminiowa podstawa jezdna wyposażona została w miękkie kółka, ograniczające zużycie powierzchni twardych (np. parkiet, panele, terakota).

EHE2-AB-HAM-5D-L-6.jpg

» Opcje dodatkowe do jeszcze, bardziej komfortowego siedzenia:

- Fotel biurowy Ergohuman 2 Elite można dodatkowo wyposażyć w rozkładany podnóżek oraz wieszak na marynarkę, który montowany jest do tylnej części oparcia.

 wieszak2.jpg

 

Zobacz również inne fotele - fotele biurowe .

 

Gwarancja: 

Produkt objęty jest gwarancją producenta na okres 60 miesięcy na całą konstrukcję fotela. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”.

Zobacz także