Fotel IOO 2 GS Black Grospol

Fotel IOO 2 GS Black

2 919,00 zł
Brutto

Producent: Grospol

Fotel IOO 2 GS Black

Ergonomiczny fotel Ioo 2 to doskonały design z wykorzystaniem pełnej funkcjonalności. Dana wersja to połączenie szarego stelaża i czarnej siatki. Model wyposażony został w 4-stopniową regulację wysokości oparcia. Dodatkowo regulowany zagłówek 3D, który można dopasować w 3 płaszczyznach, a także regulacja dynamicznego profilu lędźwiowego oraz regulowane podłokietniki 5D - w 5 płaszczyznach! Fotel Ioo 2 zapewnia przede wszystkim niezrównany poziom wsparcia i wygody podczas długich godzin przy biurku.

Model Ioo 2 ma w swoich możliwościach także regulację kąta ujemnego oparcia i siedziska, co pozwala ustawić idealną pozycję dla Twojego ciała, odciążając jednocześnie kręgosłup, a przy pozycji ruchomej także wzmocnić mięśnie. Zastosowana w fotelu biurowym siatkowa tapicerka z 10 strefami o różnym napięciu pozwala zapewnić doskonałą wentylację i dopasowanie do Twojego ciała, zapewniając optymalną wygodę przez cały dzień.

Nie zwlekaj i zadbaj o swoje zdrowie, swoją postawę, swój kręgosłup! Usiądź wygodnie i przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie siedzenia - wybierz Ioo 2 - fotel biurowy, który wspomoże Cię przy stworzeniu idealnego środowiska pracy w biurze i w domu. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy cieszą się ergonomią na najwyższym poziomie. Ioo 2 - stwórz swoją przestrzeń komfortu już teraz!

Zapraszamy do świata wyjątkowego komfortu i doskonałej ergonomii wraz z ergonomicznym fotelem IOO 2 Elite.

WYBIERZ OPCJĘ DODATKOWĄ:
 • Bez podnóżka
  Bez podnóżka
 • Z podnóżkiem na nogi
  Z podnóżkiem na nogi
WYBIERZ OPCJĘ DODATKOWĄ:
 • Bez wieszaka na marynarkę
  Bez wieszaka na marynarkę
 • Z wieszakiem na marynarkę
  Z wieszakiem na marynarkę
Ilość

Właściwości:

» Ergonomiczny i wygodny fotel IOO 2 przeznaczony jest przede wszystkim do wielogodzinnej pracy przy komputerze przy biurku,

» Zastosowany mechanizm:

   - Fotel Ioo 2 wyposażony został w synchroniczny mechanizm ruchowy Drift Tilt. Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruchy Użytkownika w fotelu. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze niż ruch siedziska. W każdej chwili istnieje możliwość blokady 1 z 4 pozycji wychylenia oparcia i siedziska. Mechanizm umożliwia ponadto regulację głębokości siedziska, a więc jego odległości od oparcia. Dzięki tej właściwości, funkcje oparcia będą dostępne zarówno dla niskich jak i wysokich Użytkowników, a przednia część siedziska nie będzie uciskać uda.

fotel ioo 2 - wychylenie oparcia mechanizm drift tilt

    - Fotel pozwala na regulację siły oporu oparcia, co jest bardzo ważne podczas pracy bez blokowania kąta pochylania oparcia w żadnej pozycji. Siła oporu oparcia regulowana jest pokrętłem dzięki zastosowaniu włókna szklanego.

   - Fotel IOO 2 posiada możliwość regulacji wysokości oraz głębokości siedziska tzw. wysuw siedziska przód-tył.  Zakres regulacji wysuwu siedziska wynosi 50mm. Mechanizm umożliwia regulację głębokości siedziska, a więc jego odległości od oparcia. Dzięki tej właściwości, funkcje oparcia będą dostępne zarówno dla niskich jak i wysokich osób, a przednia część siedziska nie będzie uciskać uda, co pozwoli szczególnie na swobodny przepływ krwi w naszych nogach. Regulacja głębokości i wysokości, odblokowanie mechanizmu bujania oraz blokada wybranej pozycji wychylenia, sprowadzają się do jednego funkcjonalnego joysticka, który umieszczony jest po prawej stronie krzesła - siedząc na nim.

ioo 2 - regulacja głębokości siedziska

» Kąt ujemny oparcia i siedziska:

- nietuzinkowa innowacja zastosowana w fotelach IOO to możliwość regulacji kąta ujemnego, dzięki tej opcji nasze plecy nie tracą kontaktu z oparciem nawet podczas nachylania się nad klawiaturą komputera. Ustawienie oparcia i siedziska kilka stopni „do przodu” odciąży nasze podudzia i wyeliminuje ucisk, który prowadzić może choćby do drętwienia nóg.

ioo 2 - regulacja kąta ujemnego oparcia i siedziska

» Siatkowe oparcie:

- Oparcie w modelu IOO 2 wyposażone zostało w 4-stopniową regulację wysokości. Zakres regulacji wynosi 40 mm, dzięki czemu fotel sprawdzi się również u wysokich Użytkowników.

fotel ioo 2 regulacja wysokosci oparcia

» Profil lędźwiowy:

- Niezależny, elastyczny profil lędźwiowy, który podąża za ruchami Użytkownika. Napięcie i siłę oporu profilu regulować można za pomocą pokrętła z tyłu oparcia.

» Regulowany zagłówek:

 - W fotelu IOO 2 zastosowano zagłówek 3D z regulacją w 2 płaszczyznach:

 • góra-dół w zakresie 60 mm,
 • kąt położenia w zakresie 35°,
 • wysokość części tapicerowanej w zakresie 25 mm.

Co pozwala, niemalże każdej osobie, niezależnie od wzrostu, na dostosowanie fotela do swoich potrzeb.

zagłówek fotela ergohuman 2 elite

» Regulowane podłokietniki 5D - w 5 płaszczyznach:

 • regulacja wysokości, umożliwiająca ergonomiczne ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia), co znacząco odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy,
 • regulacja odległości od siedziska, umożliwiająca dostosowanie podłokietnika do budowy ciała Użytkownika,
 • regulacja długości i kąta położenia nakładki podłokietnika, ułatwiająca m. in. pisanie na klawiaturze.
 • innowacyjna, 8-stopniowa funkcja zagięcia przedniej części podłokietnika, gwarantuje wsparcie przedramienia podczas np. korzystania z telefonu, grania na konsoli czy czytania książki.

podłokietniki w fotelu biurowym ergohuman elite 2

» Podstawa pięcioramienna:

- Wytrzymała, pięcioramienna aluminiowa podstawa jezdna wyposażona została w miękkie kółka, ograniczające zużycie powierzchni twardych (np. parkiet, panele, terakota).

» Opcje dodatkowe do jeszcze, bardziej komfortowego siedzenia:

- Fotel biurowy Ioo 2 można dodatkowo wyposażyć w rozkładany podnóżek oraz wieszak na marynarkę, który montowany jest do tylnej części oparcia.

podnóżek i wieszak do fotela biurowego Ioo 2

 

Zobacz również inne fotele - fotele biurowe .

 

Gwarancja: 

Produkt objęty jest gwarancją producenta na okres 60 miesięcy na całą konstrukcję fotela. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”.

Zobacz także