Fotel MARTI WS HD Grospol

Fotel MARTI WS HD

1 399,00 zł
Brutto

Producent: Grospol

Fotel MARTI WS HD

Wyjątkowy i innowacyjny biały fotel obrotowy firmy Grospol. Model został wyposażony w najnowszą technologię SMART MOVE - fotel Marti BS wyróżnia się ergonomicznym oparciem, które śledzi każdy ruch użytkownika w fotelu, niezależnie od pracy mechanizmu. W znacznym stopniu usprawnia to siedzenie i odciąża plecy podczas długiej pracy przed komputerem.

Fotel biurowy z siatkowym oparciem, które zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza, docenianą szczególnie latem, a także dobre dopasowanie do kształtów pleców. Regulowany profil lędźwiowy umożliwia dostosowanie odpowiedniej pozycji w zakresie głębokości i wysokości.

Fotel biurowy został wyposażony w synchroniczny mechanizm LP11 Plus z regulacją wysuwu siedziska oraz regulowane podłokietniki R10 - z regulacją w 3 płaszczyznach. Model posiada regulowany zagłówek - góra-dół oraz kąt pochylenia.

WYBIERZ RODZAJ WYKOŃCZENIA / TKANINY:
(rozwiń listę)
WYBIERZ KOLOR TAPICERKI:
 • BN02 - czerwony
  BN02 - czerwony
 • BN04 - zielony
  BN04 - zielony
 • BN13
  BN13
 • BN03 - granatowy
  BN03 - granatowy
 • BN05 - szary
  BN05 - szary
 • BN14 - ciemnoszary
  BN14 - ciemnoszary
 • BN01 - czarny
  BN01 - czarny
WYBIERZ RODZAJ PODSTAWY:
 • Biała, nylonowa
  Biała, nylonowa
 • Polerowane aluminium
  Polerowane aluminium
WYBIERZ RODZAJ STOPEK:
 • Kółka twarde (do podłóg miekkich)
 • Kółka miękkie (do podłóg twardych)
Ilość

Właściwości:

» Fotel wyposażony jest w synchroniczny mechanizm ruchowy LP11 PLUS. Po zwolnieniu wybranej pozycji położenia, oparcie wychyla się ku tyłowi w odpowiedzi na ruch pleców. Ruch oparcia zsynchronizowany jest z ruchem siedziska, jednak ruch siedziska jest znacznie mniej wyraźny. Mechanizm pozwala na płynną regulację wysokości siedziska. Mechanizm posiada także funkcję regulacji głębokości siedziska, czyli jego odległości od oparcia. Dzięki niej ograniczamy ryzyko ucisku ud, co pozwala na skorzystanie z funkcji oparcia Użytkownikom o różnym wzroście. Zakres regulacji głębokości siedziska wynosi 5 cm,

» Fotele Marti produkowane są w technologii opracowanej i wdrożonej w Polsce przez Grospol - Smart Move. Jest ona odpowiedzią na potrzeby aktywnych użytkowników, ceniących inteligentne rozwiązania. Jej głównym celem jest usprawnienie siedzenia i odciążenie pleców podczas długiej pracy biurowej. Dzięki unikalnej konstrukcji oparcia, dynamicznie dostosowuje się ono do ruchów użytkownika w fotelu. Plecy są na całej wysokości podparte, zarówno podczas pracy, ale też w trakcie wychylania czy ruchów skośnych, gdzie ciężar podparcia spoczywa na prawej lub lewej części pleców.

» Oparcie fotela Marti wyposażone jest w regulowany profil lędźwiowy w zakresie wysokości i głębokości.

» Regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach:

   - góra - dół, pozwala na dostosowanie jego wysokości tak, aby przedramię ułożone było pod kątem 90 stopni do tułowia, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika to 75 mm;

   - przód-tył w zakresie 40 mm pozwala na dostosowanie podłokietnika do długości przedramienia;

   - kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni. W standardzie miękka nakładka zapewniająca komfort użytkowania.

» Krzesło Marti HD wyposażone jest w zagłówek o regulowanej wysokości oraz regulowanym kącie położenia podpórki pod głowę,

» Solidna i wytrzymała podstawa fotela obrotowego do wyboru:

   - biała, nylonowa,

   - bądź wykonana z mocnego, polerowanego aluminium,

» W standardzie samohamowne kółka do powierzchni twardych (zabezpieczają przed zarysowaniem podłoża).

Fotel Marti WS HD to najbardziej ambitny jak dotychczas projekt w historii centrum B+R marki Grospol. Innowacyjne elastyczne oparcie śledzi każdy ruch Użytkownika w fotelu, a profil lędźwiowy (2D) regulowany na wysokość i głębokość, dopełnia pakiet jego wysokich walorów ergonomicznych. Zagłówek regulowany w dwóch płaszczyznach, podłokietnik 3D, mechanizm LP11 Plus z funkcją głębokości siedziska są do Państwa dyspozycji.

 

Zobacz również inne fotele - fotele biurowe .

 

Gwarancja: 

Produkt objęty jest gwarancją producenta na okres 36 miesięcy na całą konstrukcję fotela. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”.

Zobacz także