Krzesło NADO Grospol

Krzesło NADO

390,00 zł
Brutto

Producent: Grospol

Krzesło NADO

Nowoczesna linia wygodnych krzeseł kawiarnianych, restauracyjnych wykonana z trwałego polipropylenu - dzięki czemu może być także stosowane na zewnątrz na przykład w przydomowym ogrodzie. Krzesło Nado to model w całości wykonany z polipropylenu (mocnego tworzywa/ plastiku), dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką przez co bardzo dobrze sprawdza się w miejscach takich jak kawiarnia, recepcja czy lobby, a także jadalnia i salon. Kubełek siedziska występuje w 4 kolorach tj. czarny, biały, beżowy oraz pudrowy róż. Oparcie krzesła jest profilowane wraz z wygodnymi podłokietnikami, a których możemy wygodnie oprzeć ręce. Dół krzesła tworzą 4 nóżki dostępne w kolorze czarnym zakończone stopkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża.

WYBIERZ KOLOR SIEDZISKA:
 • Białe
  Białe
 • Beżowe
  Beżowe
 • Pudrowy róż
  Pudrowy róż
 • Czarny
  Czarny
Ilość

Właściwości:

» Nowoczesne i solidne krzesło NADO wykonane w całości z plastiku, które świetnie pasuje do biura, poczekalni czy jadalni,

» Krzesło NADO dostępne jest w 4 kolorach siedziska tj. czarny, biały, beżowy lub pudrowy róż,

» Nóżki krzesła występują tylko w kolorze czarnym, zakończone stopkami zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża,

» W ofercie znajdziesz inne modele linii NADO tj. o tapicerowanym kubełku,

» Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych.

 

Więcej modeli zobacz tutaj - krzesła konferencyjne .

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest gwarancją producenta - Nowy Styl, na okres 24 miesięcy na całą konstrukcję krzesła. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”.

Zobacz także