Lista produktów marki Brzost

Producent krzeseł drewnianych, tapicerowanych, metalowych oraz stołów.

Spółka z o.o. Brzost, z siedzibą w Leżajsku, istnieje od ponad 20 lat, specjalizując się w produkcji wysokiej jakości mebli drewnianych. Działalność prowadzona jest we własnych obiektach zlokalizowanych zarówno w Leżajsku, jak i w Przychojcu k/Leżajska. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja mebli, ze szczególnym naciskiem na krzesła.

Roczna wartość sprzedaży wynosi około 20 milionów złotych, co plasuje firmę Brzost w czołówce największych producentów krzeseł w Polsce południowo-wschodniej. Zakład produkcyjny jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, regularnie modernizowany i uzupełniany przy pomocy renomowanych firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Proces produkcyjny odbywa się w zaawansowanych ciągach technologicznych, zlokalizowanych w halach produkcyjnych, co zapewnia kompleksową produkcję od surowca do wyrobu gotowego. Prace realizowane są przez 200-osobową załogę, złożoną z młodych i profesjonalnie przygotowanych pracowników.

W ofercie firmy Brzost znajduje się kilkadziesiąt modeli krzeseł i stołów, które można dopasować indywidualnie do potrzeb klienta, korzystając z różnorodnych wzorników wybarwień drewna i rodzajów tapicerki. Krzesła dostępne są w salonach meblowych w większości miast w Polsce, a także można je zamówić poprzez salon firmowy lub sklep internetowy. Oferowane są krzesła tapicerowane, drewniane i metalowe, a także stoły, spełniające różnorodne potrzeby użytkowników.