Lista produktów marki Stema

Stema to firma, która posiada w swojej ofercie krzesła biurowe i fotele gabinetowe w szybkiej dostawie. Dobra jakość, niska cena oraz szybka wysyłka to główne atuty tej firmy.

Firma Stema, działająca na rynku od 1990 roku, wyróżnia się jako producent oraz sprzedawca wysokiej jakości rozwiązań biurowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, firma ta stała się znaczącym graczem w branży meblarskiej, zyskując uznanie klientów dzięki elastycznemu podejściu i innowacyjnym rozwiązaniom.

Nadrzędnym celem działalności Stemy jest zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań biurowych, skupiając się głównie na sprzedaży hurtowej i detalicznej mebli biurowych, w tym krzeseł, foteli oraz różnego rodzaju podstaw i stelaży. Dzięki posiadaniu obszernych magazynów o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych, firma może zapewnić klientom szybką dostępność większości oferowanych produktów.

Jednym z kluczowych elementów strategii Stemy jest ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie oferty, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Współpraca z wiodącymi producentami mebli biurowych pozwala na oferowanie wysokiej jakości produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dodatkowo, zawierane umowy przedstawicielskie zapewniają klientom konkurencyjne ceny oraz bezproblemową obsługę serwisową.

Stema aktywnie uczestniczy w największych wydarzeniach branżowych, takich jak targi meblarskie, co świadczy o zaangażowaniu firmy w rozwój i promocję swoich produktów. Wyróżniając się skoncentrowaniem na funkcjonalności i wygodzie, fotele biurowe Stema zdobywają uznanie klientów dzięki przemyślanej technologii i dopracowaniu szczegółów, które zapewniają użytkownikom niezrównany komfort i ergonomię. Bogata oferta firmowa, obejmująca różnorodne modele i style, pozwala klientom dopasować produkty Stemy do swoich indywidualnych potrzeb, zarówno w biurze jak i w domu.

 • Krzesło ZN-807-B

  819,00 zł

  Krzesło ZN-807-B

  Wygodne krzesło ZN-807-B to nowoczesne krzesło obrotowe z regulowanym zagłówkiem na kółkach z synchronicznym mechanizmem. Obrotowe krzesło ZN-807-B o czarnym tworzywie dostępne w 3 kolorach tapicerek. Krzesło ZN-807-B wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm, który pozwala na blokadę oparcia w kilku wybranych pozycjach oraz regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami.

 • Krzesło ZN-805-C

  869,00 zł

  Krzesło ZN-805-C

  Nowoczesne krzesło ZN-805-C to nowoczesne krzesło o podstawie z polerowanego aluminium z regulowanym zagłówkiem i z synchronicznym mechanizmem. Krzesło ZN-805-C tapicerowane w 3 kolorach. Krzesło ZN-805-C wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm, który pozwala na blokadę oparcia w kilku wybranych pozycjach oraz regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami.

 • Krzesło ZN-605-W

  710,00 zł

  Krzesło ZN-605-W

  Wygodne krzesło ZN-605-W to nowoczesne krzesło biurowe, obrotowe na kółkach o białym tworzywie z synchronicznym mechanizmem. Obrotowe krzesło ZN-605-W o niałych elementach z tworzywa oraz aluminiowej, polerowanej podstawie. Krzesło ZN-605-W wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm oraz regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami.

 • Krzesło ZN-605-B

  619,00 zł

  Krzesło ZN-605-B

  Wygodne krzesło ZN-605-B to nowoczesne krzesło biurowe, obrotowe na kółkach z synchronicznym mechanizmem. Obrotowe krzesło ZN-605-B o czarnym tworzywie dostępne w 3 kolorach tapicerek. Krzesło ZN-605-B wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm, który pozwala na blokadę oparcia w kilku wybranych pozycjach oraz regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami.

 • Krzesło TREX

  679,00 zł

  Krzesło TREX

  Nowoczesne i wygodne krzesło TREX to ergonomiczny model obrotowy na kółkach o oparciu siatkowym z regulowanym zagłówkiem. Ergonomiczne krzesło obrotowe na kółkach o regulowanym oparciu (regulowany kąt pochylenia) oraz specjalne podparcie lędźwi. Krzesło TREX wyposażone w regulowany zagłówek (góra-dół oraz kąt pochylenia). Krzesło TREX wyposażony w mechanizm synchroniczny z możliwością kołysania się lub blokadą w 1 z 4 pozycji. Krzesło biurowe posiada regulację głębokości siedziska oraz regulowane podłokietniki 2D w 2 płaszczyznach.

 • Krzesło TRENT

  819,00 zł

  Krzesło TRENT

  Nowoczesne krzesło TRENT to ergonomiczne krzesło do pracy przy biurku. Krzesło obrotowe o oparciu siatkowym z zagłówkiem wyposażone zostało w mechanizm synchroniczny wraz z możliwością wysuwu siedziska tzw. regulacja głębokości siedziska. Model posiada regulowane podłokietniki 2D tj. góra-dół i nakładki przód-tył. To co wyróżnia model TRENT od innych krzeseł to wieszak na marynarkę czy inne nakrycie ciała. Zastosowany mechanizm pozwala na zablokowanie odchyłu oparcia w 3 pozycjach. W standardzie krzesło posiada mocną i wytrzymałą podstawę chromowaną (błyszczącą). Model posiada także regulowany zagłówek na wysokości - góra-dół.

 • Krzesło TONO

  689,00 zł

  Krzesło TONO

  Wygodne, tapicerowane krzesło TONO w bardzo atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Krzesło obrotowe o oparciu tapicerowanym - występuje w kolorze czarnym, grafitowym lub szarym i tapicerowanym siedzisku i oparciu. Profilowany fotel TONO wyposażony w mechanizm synchroniczny z możliwością blokady odchyłu oparcia, z regulacją wysuwu siedziska, z funkcją anti-shock - aby po zwolnieniu zapadki oparcie nie uderzyło nas w plecy czy regulacja wysokości góra-dół. Oparcie posiada regulowane góra-dół podparcie lędźwi. Krzesło TONO wyposażone zostało w regulowane góra-dół podłokietniki.

 • Krzesło OLTON L

  519,00 zł

  Krzesło OLTON L

  Nowoczesny i stylowe obrotowe krzesło czarne o oparciu siatkowym. Model obrotowy został wyposażony w mechanizm TILT z funkcją kołysania się oraz blokadą pozycji pionowej. Krzesło posiada stałe podłokietniki z miękkimi nakładkami. Krzesło obrotowe OLTON L posiada regulowane podparcie lędźwiowe. Podstawa pięcioramienna nylonowa w kolorze czarnym.

 • Krzesło OLTON H

  559,00 zł

  Krzesło OLTON H

  Nowoczesny i stylowe obrotowe krzesło czarne o oparciu siatkowym oraz z zagłówkiem. Model obrotowy został wyposażony w mechanizm TILT z funkcją kołysania się oraz blokadą pozycji pionowej. Krzesło posiada stałe podłokietniki - bez regulacji. Krzesło obrotowe OLTON L posiada regulowane podparcie lędźwiowe. Podstawa pięcioramienna nylonowa w kolorze czarnym.

 • Krzesło LOOP

  799,00 zł

  Krzesło LOOP

  Nowoczesne krzesło LOOP zrobi wrażenie w każdym wnętrzu czy biurze. Krzesło obrotowe na kółkach wyposażone w mechanizm synchroniczny wraz z możliwością wysuwu siedziska tzw. regulacja głębokości siedziska. Model posiada regulowane podłokietniki góra-dół. To co wyróżnia model Loop od innych krzeseł to żeberkowe oparcie, które przykuwa wzrok i powoduje wnętrze wyjątkowym. Zastosowany mechanizm pozwala na zablokowanie odchyłu oparcia.

 • Krzesło KB-8922B

  739,00 zł

  Krzesło KB-8922B

  Krzesło KB-8922B to nowoczesne krzesło biurowe, obrotowe na kółkach. Wygodne krzesło KB-8922B o wysokim oparciu, tapicerowanym w 3 kolorach: czarny, niebieski lub szary. Krzesło KB-8922B wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm, który pozwala na blokadę oparcia w kilku wybranych pozycjach oraz regulowane podłokietniki z miękkimi nakładkami.

 • Krzesło KB-2022

  492,00 zł

  Krzesło KB-2022

  Wygodne i nowoczesne krzesło obrotowe do biurka dla młodzieży. Z krzesła młodzieżowego, obrotowego może korzystać nawet osoba dorosła. Nowoczesne krzesło obrotowe do biurka dostępne w 2 kolorach tworzywa: czarne lub białe (jasnosiwe - nie jest to czysta biel). Oparcie krzesła do biurka zostało wykonane z przewiewnej, mocnej siatki w kolorze czarnym.

 • Krzesło HTS-6020 złote

  239,00 zł

  Krzesło HTS-6020 złote

  Wygodne krzesło HTS-6020 złote tapicerowane tkaniną typu velvet, w kolorze różowym, jasnoszarym lub zielonym. Krzesło konferencyjne, kawiarniane o stelażu w kolorze złotym. Krzesło tapicerowane o oparciu z przeszyciami idealnie pasują do sal konferencyjnych, bankietowych. Krzesło biurowe o oparciu i siedzisku tapicerowanym. Nóżki krzesła wyposażone w tworzywowe stopki zapobiegające porysowaniu podłoża.

 • Krzesło HN-7502 chrome

  235,00 zł

  Krzesło HN-7502 chrome

  Siatkowe krzesło HN-7502 chrome, krzesło konferencyjne o metalowej konstrukcji z przeznaczeniem do użyteczności publicznej. Krzesło HN-7502 chrome idealnie pasują do sal konferencyjnych. Krzesło biurowe o siatkowym oparciu i tapicerowanym siedzisku. Możliwość sztaplowania krzesła jedno na drugie. Do wyboru dwa kolory czarny lub ciemnoszary.

 • Krzesło HN-7501

  239,00 zł

  Krzesło HN-7501

  Siatkowe krzesło HN-7501 z podłokietnikami, krzesło konferencyjne o metalowej konstrukcji z przeznaczeniem do użyteczności publicznej. Krzesło HN-7501 idealnie pasują do sal konferencyjnych. Krzesło biurowe o siatkowym oparciu i tapicerowanym siedzisku. Możliwość sztaplowania krzesła jedno na drugie. Do wyboru dwa kolory czarny lub ciemnoszary, stelaż krzesła ALU-siwy lub chromowany.

  UWAGA! Czarny stelaż krzesła występuje tylko i wyłącznie w połączeniu z ciemnoszarą tapicerką.

 • Krzesło HG-0001

  555,00 zł

  Krzesło HG-0001

  Nowoczesne krzesło HG-0001 to wyjątkowe krzesło obrotowe, biurowe. Wygodne krzesło HG-0001 na kółkach do pow. twardych i oparciu siatkowym. Krzesło HG-0001 wyposażony został w wielofuncyjny mechanizm z regulacją kąta odchylenia oparcia, wysokości oparcia oraz kąta odchylenia siedziska. Podłokietniki regulowane góra-dół z miękkimi nakładkami.