Lista produktów marki Entelo

 • Krzesło UNI PLUS

  455,05 zł -5% 479,00 zł

  Krzesło UNI PLUS

  Krzesło Uni Plus konferencyjne z pulpitem do pisania to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach czy salach lekcyjnych. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.

 • Krzesło UNI OBR

  502,55 zł -5% 529,00 zł

  Krzesło UNI OBR

  Krzesło Uni to model krzesła obrotowego umożliwiający komfortową, wielogodzinną pracę. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Regulowane podłokietniki z tworzywa sztucznego umożliwiają optymalne ustawienie wysokości.

 • Krzesło UNI KONF

  379,05 zł -5% 399,00 zł

  Krzesło UNI KONF

  Krzesło Uni konferencyjne to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.

 • Krzesło TUBO

  531,05 zł -5% 559,00 zł

  Krzesło TUBO

  Krzesło Tubo to krzesło posiadające miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model TUBO posiada stalowe, nieregulowane podłokietniki wykończone materiałem w kolorze siedziska oraz stalową podstawę dolną w kolorze czarnym. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło SLIM 4L

  474,05 zł -5% 499,00 zł

  Krzesło SLIM 4L

  Krzesło Slim 4L to ergonomia ubrana w elegancką formę krzesła konferencyjnego. Najwyższej jakości tkaniny i kształt stelaża w minimalistycznym stylu precyzują jakość modelu. Model Slim przeznaczony zarówno do biura jak i na sale konferencyjne. Występuję w trzech kolorach metalu: czary, biały lub chrom. Model na stelażu o 4 nogach ze stopkami.

 • Krzesło SLIM

  540,55 zł -5% 569,00 zł

  Krzesło SLIM

  Krzesło Slim to ergonomia ubrana w elegancką formę. Najwyższej jakości tkaniny i kształt stelaża w minimalistycznym stylu precyzują jakość modelu. Model Slim przeznaczony zarówno do biura jak i na sale konferencyjne. Występuję w trzech kolorach metalu: czary, biały lub chrom. Model wyposażony w podłokietniki oraz kółka ułatwiające poruszanie.

 • Krzesło POCKET 6 Soft

  441,75 zł -5% 465,00 zł

  Krzesło POCKET 6 Soft

  Krzesło Pocket 6 Soft to połączenie ergonomicznego siedziska z tworzywa sztucznego z elementem tapicerowanym na siedzisku z funkcjonalną podstawą w kolorze szarym umożliwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod krzesłem. W standardzie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło POCKET 6 Plus...

  755,25 zł -5% 795,00 zł

  Krzesło POCKET 6 Plus Soft

  Krzesło Pocket 6 Plus Soft to połączenie ergonomicznego siedziska z tapicerowanym elementem na siedzisku. Krzesło z pulpitem do pisania oraz z funkcjonalną podstawą w kolorze szarym umożliwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod krzesłem. W standardzie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło POCKET 6 Plus

  726,75 zł -5% 765,00 zł

  Krzesło POCKET 6 Plus

  Krzesło Pocket 6 Plus to połączenie ergonomicznego siedziska w różnych kolorach z pulpitem do pisania oraz z funkcjonalną podstawą w kolorze szarym umożliwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod krzesłem. W standardzie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło POCKET 6

  441,75 zł -5% 465,00 zł

  Krzesło POCKET 6

  Krzesło Pocket to połączenie ergonomicznego siedziska z tworzywa sztucznego w różnych kolorach z funkcjonalną podstawą w kolorze szarym umożliwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod krzesłem. W standardzie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło PERTO 4L

  759,05 zł -5% 799,00 zł

  Krzesło PERTO 4L

  Krzesło PERTO 4L to model konferencyjny, którego  ergonomia ubrana w elegancką formę gwarantuje użytkownikowi maksymalny komfort podczas wielogodzinnych spotkań. W krześle PERTO wykorzystano najwyższej jakości tkaniny i podzespoły, które akcentują jakość tego modelu. Krzesło PERTO występuję w trzech kolorach stelaża: czary, biały lub chrom.

 • Krzesło PERTO

  730,55 zł -5% 769,00 zł

  Krzesło PERTO

  Krzesło PERTO to ergonomia w eleganckiej formie. Najwyższej jakości tkaniny i podzespoły w połączeniu z precyzyjnym wykończeniem akcentują jego jakość. Model Perto występuję w trzech kolorach podzespołów: czarny, biały oraz chrom. Model posiada regulowane podłokietniki w 2 płaszczyznach: góra-dół i nakładki przesuwane przód-tył.

 • Krzesło NERO V ARM

  569,05 zł -5% 599,00 zł

  Krzesło NERO V ARM

  Krzesło NERO V ARM to model konferencyjny posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO V ARM z podłokietnikami wykonany na stalowej płozie o średnicy fi-25mm w kolorze czarnym lub chromowanym. Krzesło NERO V na płozie występuje w różnych rodzajach i kolorach tapicerek.

 • Krzesło NERO V

  512,05 zł -5% 539,00 zł

  Krzesło NERO V

  Krzesło NERO V to model konferencyjny posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO V bez podłokietników wykonany na stalowej płozie o średnicy fi-25mm w kolorze cchromowanym. Krzesło NERO V na płozie występuje w różnych rodzajach i kolorach tapicerek.

 • Krzesło NERO

  597,55 zł -5% 629,00 zł

  Krzesło NERO

  Krzesło NERO to model posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO posiada regulowane podłokietniki oraz czarną podstawę dolną wykonaną z tworzywa z dodatkiem włókna szklanego lub z aluminium polerowanego. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło DUO MAX White

  559,55 zł -5% 589,00 zł

  Krzesło DUO MAX White

  Krzesła DUO MAX White to linia krzeseł obrotowych posiadająca parametry ergonomiczne, które odpowiadają za zachowanie prawidłowej postawy osoby siedzącej. Duo Max występuje w ośmiu rodzajach tkanin i dwóch kolorach komponentów – czarnym lub białym.  Model posiada regulowane góra-dół podłokietniki.