Krzesła biurowe obrotowe

Przeciętny pracownik biurowy w pracy spędza od 70 do 85 procent czasu w pozycji siedzącej. Coraz więcej badań wskazuje na poważne konsekwencje dla zdrowia podczas długotrwałych zajęć w bezruchu i w niezmiennej pozycji ciała. Dlatego, oprócz właściwych nawyków związanych z planowaniem i higieną pracy, najważniejsze dla zdrowia osoby pracującej za biurkiem będzie to, aby wybrać odpowiednie krzesło obrotowe. Fotele biurowe przy stanowisku pracy stają się coraz bardziej wyspecjalizowanymi narzędziami, choć wciąż pozostają częścią wyposażenia wnętrza, która zwyczajnie powinna cieszyć oko. Krzesła z naszej oferty to znakomita odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy poszukują połączenia ergonomicznej funkcjonalności ze wzornictwem dopasowanym do estetycznych preferencji. Niezależnie od koloru i kształtu każdy z naszych modeli gwarantuje, że zakończony dzień pracy przy biurku nie musi zwiastować zdrętwiałych kolan i obolałego kręgosłupa.

Jak wybrać dobre krzesło biurowe?

Wszystkie krzesła biurowe obrotowe z naszego asortymentu charakteryzują się starannością wykonania i niezawodnością w działaniu. Zgodnie z wymogami współczesności posiadają nie tylko pracujący lekko i cicho mechanizm obrotowy i przesuwającą się swobodnie na kółkach podstawę - to przede wszystkim ergonomiczne siedzisko, najczęściej wyposażone w synchroniczny mechanizm ruchowy, dzięki jego funkcjom możemy dopasować i ustawić fotel do swoich potrzeb i swojego ciała. Dzięki tej synchronizacji także ruchy ciała powodują przesunięcie i dopasowanie środka ciężkości do aktualnie przyjętej pozycji. Inne zasady ergonomii zachowują lekkie, lecz stabilne i - co najważniejsze - właściwie wyprofilowane oparcia, najczęściej przyjmujące naturalny dla kręgosłupa kształt litery "S", co zapewnia stabilizację jego części lędźwiowej. Zgodnie z najnowszymi tendencjami w oparciach wielu modeli zastosowano ażurowy materiał, przez co plecy "oddychają", a ich właściciel po kilkudziesięciu minutach pracy odruchowo nie odchyla się do przodu. Standardem są także solidnie i wygodne podłokietniki - ich obecność to nie tylko kwestia wyglądu, ponieważ mają za zadanie odciążenie obręczy barkowej. Nasze krzesła obrotowe do biurka dostępne są w wielu stylach, kolorach i rozmiarach - znajdzie się tu coś dla miłośników nowoczesnych rozwiązań z użyciem aluminium i stali, jak i dla właścicieli tradycyjnych biurek drewnianych i fornirowanych. Produkty dostępne w naszej ofercie pasują do biurka nowoczesnego i tego klasycznego.

Coś dla Twojego zdrowia

Odpowiednio dobrane siedzisko z oparciem pozostanie na długo najlepszym przyjacielem naszego kręgosłupa. Dobre nawyki związane z ergonomią pracy są bardzo ważne - regularne podnoszenie się z siedziska i odpoczynek w ruchu lub pozycji stojącej, odpowiednie ćwiczenia i tryb życia poza pracą. Jednak cóż po nich, jeśli po chwili wytchnienia wrócimy do pracy na źle dopasowany, nieergonomiczny lub zużyty już po kilku miesiącach produkt krzesło-podobny? Czy tanie krzesła sprawdzą się tak samo jak te droższe? By wybrać właściwie, potrzebujemy dwóch rzeczy: dużego asortymentu (by było w czym wybierać) oraz wyłącznie solidnych i trwałych produktów od sprawdzonych producentów. Po jedno i drugie zapraszamy do naszego sklepu.

 • Krzesło TAKTIK MESH-LU HRUA - PROMOCJA

  619,00 zł 1 079,00 zł

  Krzesło TAKTIK MESH-LU HRUA R19T TS25

  Ergonomiczne krzesło TAKTIK MESH-LU HRUA z regulowanym, tapicerowanym zagłówkiem w imitacji skóry oraz regulowanym podparciem pod lędźwie. Wygodne krzesło Taktik Mesh-LU HRUA o przewiewnej siatce w czarnym kolorze. Do wyboru różnego rodzaju i koloru tkaniny materiałowe o wysokiej jakości i wysokich parametrach wytrzymałościowych. Ergonomiczne krzesło Taktik Mesh-LU HRUA obrotowe do pracy przy biurku z regulowanymi góra-dół podłokietnikami.

 • Krzesło TAKTIK MESH LU R19T - PROMOCJA

  499,00 zł 777,00 zł

  Krzesło TAKTIK MESH LU R19T TS25

  Ergonomiczne krzesło biurowe TAKTIK MESH LU krzesło obrotowe do biurka z wygodnym mechanizmem ERGON 2L. Profilowane krzesła do biurka o siatkowym oparciu w czarnym kolorze. Krzesło biurowe TAKTIK MESH LU obrotowe posiada wygodne regulowane podłokietniki góra - dół oraz regulowane podparcie lędźwi. Wersja ERGO to promocyjna oferta, z której warto skorzystać!

 • Krzesło Violle 150F

  1 939,71 zł -5% 2 041,80 zł

  Krzesło Violle 150F

  Krzesło Violle 150F to model konferencyjny, obrotowy o siatkowym oparciu wykonany na podstawie 4-ramiennej w kolorze białym, grafitowym lub z polerowanego aluminium. W standardzie krzesło Violle posiada kolumnę z pamięcią powrotu, bez regulacji wysokości. Nowoczesne krzesło biurowe, do sali konferencyjnej możliwe do rozbudowy o nowoczesne podłokietniki. Nowoczesne i niespotykane krzesło obrotowe zrobi z każdego wnętrza wyjątkowe miejsce.

 • Krzesło Violle 130F

  2 100,96 zł -5% 2 211,54 zł

  Krzesło Violle 130F

  Krzesło Violle 130F to model konferencyjny, obrotowy wykonany na podstawie 4-ramiennej w kolorze białym, grafitowym lub z polerowanego aluminium. W standardzie krzesło Violle posiada kolumnę z pamięcią powrotu, bez regulacji wysokości. Nowoczesne krzesło biurowe, do sali konferencyjnej możliwe do rozbudowy o nowoczesne podłokietniki. Nowoczesne i niespotykane krzesło obrotowe zrobi z każdego wnętrza wyjątkowe miejsce.

 • Krzesło Violle 151SFL

  2 155,88 zł -5% 2 269,35 zł

  Krzesło Violle 151SFL

  Krzesło Violle o oparciu siatkowym z zagłówkiem to model klasy premium w fotelach pracowniczych, który charakteryzuje się wyjątkową elegancją w przemyślanej formie. Elementem, który wyróżnia model Violle jest aluminiowa rama oparcia, która tworzy harmonijną linię w połączeniu z podłokietnikami. Krzesło Violle wyposażone zostało w mechanizm synchroniczny posiadający niezbędne, łatwo dostępne regulacje, które zostały w pełni zintegrowane z siedziskiem. Regulowane podłokietniki w wielu płaszczyznach z miękką nakładką to standardowe wyposażenie. Oparcie występuje w opcji dodatkowej z podparciem lędźwiowym regulowanym na wysokość i głębokość czy możliwości zamówienia wieszaka na marynarkę.

 • Krzesło Violle 150SFL

  2 037,86 zł -5% 2 145,12 zł

  Krzesło Violle 150SFL

  Krzesło Violle o oparciu siatkowym to model klasy premium w fotelach pracowniczych, który charakteryzuje się wyjątkową elegancją w przemyślanej formie. Elementem, który wyróżnia model Violle jest aluminiowa rama oparcia, która tworzy harmonijną linię w połączeniu z podłokietnikami. Krzesło Violle wyposażone zostało w mechanizm synchroniczny posiadający niezbędne, łatwo dostępne regulacje, które zostały w pełni zintegrowane z siedziskiem. Regulowane podłokietniki w wielu płaszczyznach z miękką nakładką to standardowe wyposażenie. Oparcie występuje w opcji dodatkowej z podparciem lędźwiowym regulowanym na wysokość i głębokość czy możliwości zamówienia wieszaka na marynarkę.

 • Krzesło DEALER GTP

  299,00 zł

  Krzesło DEALER GTP TS02

  Wygodne krzesło Dealer GTP biurowe, obrotowe do biurka wyposażone w stałe podłokietniki. Krzesło biurowe posiada profilowane oparcie i siedzisko. Krzesło biurowe obrotowe w mocnej i wytrzymałej tapicerce w kolorze czarnym lub szary. Model wyposażony w mocny i wytrzymały mechanizm Ergon-2L.

  WYSYŁKA 1 - 3 DNI ROBOCZYCH !!!  Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

 • Krzesło Violle 131SFL

  2 220,15 zł -5% 2 337,00 zł

  Krzesło Violle 131SFL

  Krzesło Violle 131SFL z regulowanym zagłówkiem to model klasy premium w fotelach pracowniczych, który charakteryzuje się wyjątkową elegancją w przemyślanej formie. Elementem, który wyróżnia model Violle jest aluminiowa rama oparcia, która tworzy harmonijną linię w połączeniu z podłokietnikami. Krzesło Violle wyposażone zostało w mechanizm synchroniczny posiadający niezbędne, łatwo dostępne regulacje, które zostały w pełni zintegrowane z siedziskiem. Regulowane podłokietniki w wielu płaszczyznach z miękką nakładką to standardowe wyposażenie. Oparcie występuje w opcji dodatkowej z podparciem lędźwiowym regulowanym na wysokość i głębokość czy możliwości zamówienia wieszaka na marynarkę.

 • Krzesło Violle 130SFL

  2 154,71 zł -5% 2 268,12 zł

  Krzesło Violle 130SFL

  Krzesło Violle to model klasy premium w fotelach pracowniczych, który charakteryzuje się wyjątkową elegancją w przemyślanej formie. Elementem, który wyróżnia model Violle jest aluminiowa rama oparcia, która tworzy harmonijną linię w połączeniu z podłokietnikami. Krzesło Violle wyposażone zostało w mechanizm synchroniczny posiadający niezbędne, łatwo dostępne regulacje, które zostały w pełni zintegrowane z siedziskiem. Regulowane podłokietniki w wielu płaszczyznach z miękką nakładką to standardowe wyposażenie. Oparcie występuje w opcji dodatkowej z podparciem lędźwiowym regulowanym na wysokość i głębokość czy możliwości zamówienia wieszaka na marynarkę.

 • Krzesło VERIS NET 110SFL / 111SFL

  1 598,51 zł -5% 1 682,64 zł

  Krzesło VERIS NET 110SFL / 111SFL

  Krzesło Veris Net z zagłówkiem to model z oparciem siatkowym w pełni ergonomiczne krzesło biurowe, obrotowe, które posiada szereg funkcji umożliwiających pełne dostosowanie siedziska do naszych potrzeb. Atutami tego modelu jest nowoczesny mechanizm synchroniczny z funkcją wysuwu siedziska, pochylenia oparcia i siedziska - dodatkowe pochylenie przedniej części siedziska co zapobiega uciskaniu tylnej części ud. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie z dodatkowym odchyleniem i regulacją głębokości podparcia lędźwiowego. Krzesło VERIS NET występuje w wersji podstawowej pracowniczej oraz w wersji menedżerskiej z zagłówkiem, a jego uzupełnieniem w przestrzeni biurowej może być krzesło konferencyjne Bit.

 • Krzesło VERIS NET 100SFL / 101SFL

  1 327,42 zł -5% 1 397,28 zł

  Krzesło VERIS NET 100SFL / 101SFL

  Krzesło Veris Net to model z oparciem siatkowym w pełni ergonomiczne krzesło biurowe, obrotowe, które posiada szereg funkcji umożliwiających pełne dostosowanie siedziska do naszych potrzeb. Atutami tego modelu jest nowoczesny mechanizm synchroniczny z funkcją wysuwu siedziska, pochylenia oparcia i siedziska - dodatkowe pochylenie przedniej części siedziska co zapobiega uciskaniu tylnej części ud. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie z dodatkowym odchyleniem i regulacją głębokości podparcia lędźwiowego. Krzesło VERIS NET występuje w wersji podstawowej pracowniczej oraz w wersji menedżerskiej z zagłówkiem, a jego uzupełnieniem w przestrzeni biurowej może być krzesło konferencyjne Bit.

 • Krzesło VERIS 11SFL / 111SFL

  1 741,07 zł -5% 1 832,70 zł

  Krzesło VERIS 11SFL / 111SFL

  Krzesło Veris z zagłówkiem to w pełni ergonomiczne krzesło biurowe, obrotowe, które posiada szereg funkcji umożliwiających pełne dostosowanie siedziska do naszych potrzeb. Atutami tego modelu jest nowoczesny mechanizm synchroniczny z funkcją wysuwu siedziska, pochylenia oparcia i siedziska - dodatkowe pochylenie przedniej części siedziska co zapobiega uciskaniu tylnej części ud. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie z dodatkowym odchyleniem i regulacją głębokości podparcia lędźwiowego. Krzesło VERIS występuje w wersji podstawowej pracowniczej oraz w wersji menedżerskiej z zagłówkiem, a jego uzupełnieniem w przestrzeni biurowej może być krzesło konferencyjne Bit.

 • Krzesło VERIS 10SFL / 101SFL

  1 452,45 zł -5% 1 528,89 zł

  Krzesło VERIS 10SFL / 101SFL

  Krzesło Veris to w pełni ergonomiczne krzesło biurowe, obrotowe, które posiada szereg funkcji umożliwiających pełne dostosowanie siedziska do naszych potrzeb. Atutami tego modelu jest nowoczesny mechanizm synchroniczny z funkcją wysuwu siedziska, pochylenia oparcia i siedziska - dodatkowe pochylenie przedniej części siedziska co zapobiega uciskaniu tylnej części ud. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie z dodatkowym odchyleniem i regulacją głębokości podparcia lędźwiowego. Krzesło VERIS występuje w wersji podstawowej pracowniczej oraz w wersji menedżerskiej z zagłówkiem, a jego uzupełnieniem w przestrzeni biurowej może być krzesło konferencyjne Bit.

 • Krzesło MOTTO 11

  1 361,30 zł -5% 1 432,95 zł

  Krzesło MOTTO 11

  Prosty i zarazem wyjątkowy design krzesła obrotowego Motto z regulowanym zagłówkiem podkreśla niespotykana linia oparcia. Poprzez brak widocznego plastiku na oparciu, idealnie pasuje do pracy w przestrzeniach mniej oficjalnych oraz w domu. Zastosowanie unikalnej technologii sprawiło, że regulowane na wysokość oparcie jest wyjątkowo elastyczne. Dzięki zatopionemu w piance plastikowi oparcie może być odchylane w dowolnym kierunku. Krzesło Motto w opcji dodatkowej można wybrać regulowane podłokietniki, które pozwalają na uzyskanie naturalnej pozycji dla komfortowego wsparcia nadgarstków i przedramion. Model Motto został wyposażony w mechanizmy Synchro lub Synchro-Self do wyboru. Pozwalają one na dynamiczne siedzenie i komfort użytkowania krzesła podczas długiego dnia pracy oraz możliwość rozbudowy o takie funkcje jak wysuw siedziska i ujemny kąt pochylenia siedziska.

  Wersja Motto została wyposażona w multiregulowany zagłówek, co dodatkowo poprawia komfort użytkowania. Możliwość wyboru opcji regulowanego na głębokość podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa (schukra), który jest w pełni zintegrowany z oparciem. Regulacja podparcia jest możliwa za pomocą estetycznego pokrętła umiejscowionego z boku oparcia.

 • Krzesło MOTTO 10

  1 051,65 zł -5% 1 107,00 zł

  Krzesło MOTTO 10

  Prosty i zarazem wyjątkowy design krzesła obrotowego Motto podkreśla niespotykana linia oparcia. Poprzez brak widocznego plastiku na oparciu, idealnie pasuje do pracy w przestrzeniach mniej oficjalnych oraz w domu. Zastosowanie unikalnej technologii sprawiło, że regulowane na wysokość oparcie jest wyjątkowo elastyczne. Dzięki zatopionemu w piance plastikowi oparcie może być odchylane w dowolnym kierunku. Krzesło Motto w opcji dodatkowej można wybrać regulowane podłokietniki, które pozwalają na uzyskanie naturalnej pozycji dla komfortowego wsparcia nadgarstków i przedramion. Model Motto został wyposażony w mechanizmy Synchro lub Synchro-Self do wyboru. Pozwalają one na dynamiczne siedzenie i komfort użytkowania krzesła podczas długiego dnia pracy oraz możliwość rozbudowy o takie funkcje jak wysuw siedziska i ujemny kąt pochylenia siedziska.

 • Krzesło XENON NET 111

  1 425,57 zł -5% 1 500,60 zł

  Krzesło XENON NET 111

  Krzesła Xenon Net z wysokim, siatkowym oparciem wraz z zagłówkiem w standardzie wyposażone w regulowane góra-dół podparcie lędźwiowe. Xenon Net to kolekcja pracowniczych krzeseł obrotowych, zaprojektowana przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników. Model Xenon Net to krzesło wyposażone we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje czyniące produkt w pełni ergonomicznym. To najnowocześniejsze krzesło pracownicze, które posiada unikatowe, niespotykane dotychczas funkcje jak chociażby innowacyjny system SmartADLS - opatentowane rozwiązanie i unikalna cecha kolekcji Xenon Net zapewniajaca właściwe podparcie dolnego odcinka kręgosłupa czy podłokietniki umożliwiające regulację nakładki w dowolnym kierunku w płaszczyźnie poziomej.

  Elementem wyróżniającym kolekcji jest grafitowy łącznik, który łączy oparcie, siedzisko i mechanizm, będąc jednocześnie oryginalnym podkreśleniem charakteru krzesła.