Krzesła biurowe obrotowe

Informacja

Promocje

Krzesła biurowe obrotowe

Przeciętny pracownik biurowy w pracy spędza od 70 do 85 procent czasu w pozycji siedzącej. Coraz więcej badań wskazuje na poważne konsekwencje dla zdrowia podczas długotrwałych zajęć w bezruchu i w niezmiennej pozycji ciała. Dlatego, oprócz właściwych nawyków związanych z planowaniem i higieną pracy, najważniejsze dla zdrowia osoby pracującej za biurkiem będzie to, aby wybrać odpowiednie krzesło obrotowe. Fotele biurowe przy stanowisku pracy stają się coraz bardziej wyspecjalizowanymi narzędziami, choć wciąż pozostają częścią wyposażenia wnętrza, która zwyczajnie powinna cieszyć oko. Krzesła z naszej oferty to znakomita odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy poszukują połączenia ergonomicznej funkcjonalności ze wzornictwem dopasowanym do estetycznych preferencji. Niezależnie od koloru i kształtu każdy z naszych modeli gwarantuje, że zakończony dzień pracy przy biurku nie musi zwiastować zdrętwiałych kolan i obolałego kręgosłupa.

Jak wybrać dobre krzesło biurowe?

Wszystkie krzesła biurowe obrotowe z naszego asortymentu charakteryzują się starannością wykonania i niezawodnością w działaniu. Zgodnie z wymogami współczesności posiadają nie tylko pracujący lekko i cicho mechanizm obrotowy i przesuwającą się swobodnie na kółkach podstawę - to przede wszystkim ergonomiczne siedzisko, najczęściej wyposażone w synchroniczny mechanizm ruchowy, dzięki jego funkcjom możemy dopasować i ustawić fotel do swoich potrzeb i swojego ciała. Dzięki tej synchronizacji także ruchy ciała powodują przesunięcie i dopasowanie środka ciężkości do aktualnie przyjętej pozycji. Inne zasady ergonomii zachowują lekkie, lecz stabilne i - co najważniejsze - właściwie wyprofilowane oparcia, najczęściej przyjmujące naturalny dla kręgosłupa kształt litery "S", co zapewnia stabilizację jego części lędźwiowej. Zgodnie z najnowszymi tendencjami w oparciach wielu modeli zastosowano ażurowy materiał, przez co plecy "oddychają", a ich właściciel po kilkudziesięciu minutach pracy odruchowo nie odchyla się do przodu. Standardem są także solidnie i wygodne podłokietniki - ich obecność to nie tylko kwestia wyglądu, ponieważ mają za zadanie odciążenie obręczy barkowej. Nasze krzesła obrotowe do biurka dostępne są w wielu stylach, kolorach i rozmiarach - znajdzie się tu coś dla miłośników nowoczesnych rozwiązań z użyciem aluminium i stali, jak i dla właścicieli tradycyjnych biurek drewnianych i fornirowanych. Produkty dostępne w naszej ofercie pasują do biurka nowoczesnego i tego klasycznego.

Coś dla Twojego zdrowia

Odpowiednio dobrane siedzisko z oparciem pozostanie na długo najlepszym przyjacielem naszego kręgosłupa. Dobre nawyki związane z ergonomią pracy są bardzo ważne - regularne podnoszenie się z siedziska i odpoczynek w ruchu lub pozycji stojącej, odpowiednie ćwiczenia i tryb życia poza pracą. Jednak cóż po nich, jeśli po chwili wytchnienia wrócimy do pracy na źle dopasowany, nieergonomiczny lub zużyty już po kilku miesiącach produkt krzesło-podobny? Czy tanie krzesła sprawdzą się tak samo jak te droższe? By wybrać właściwie, potrzebujemy dwóch rzeczy: dużego asortymentu (by było w czym wybierać) oraz wyłącznie solidnych i trwałych produktów od sprawdzonych producentów. Po jedno i drugie zapraszamy do naszego sklepu.

Krzesła biurowe obrotowe 
Jest 194 produktów.

Podkategorie

 • Krzesła medyczne rehabilitacyjne

  Krzesła rehabilitacyjne, krzesła medyczne obrotowe do biurka na kółkach. Fotele i krzesła medyczne, rehabilitacyjne przeznaczone dla osób ze schorzeniami i problemami z kręgosłupem. Fotele medyczne, krzesła rehabilitacyjne posiadają specjalne profile oparcia oraz siedziska, które wymuszają prawidłową postawę podczas siedzenia. Wyjątkowość danych foteli i krzeseł obrotowych w stosunku do standardowych modeli polega na wsparciu, korekcji i zmniejszeniu obciążenia na wszystkich odcinkach kręgosłupa. Do głównych zalet należą:

  » strefy korekcji postawy siedzącej użytkownika,

  » fotele stabilizują odcinek piersiowy,

  » zmniejszają obciążenie na odcinek krzyżowy i kość ogonową,

  » kontrolują prawidłową pozycję miednicy,

  » dzięki specjalnym profilom temperatura w okolicy miednicy jest zbilansowana dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza.

 • Krzesła do wielogodzinnej pracy

  Coraz częście pracujemy w pozycji siedzącej przy biurku. To też powoduje, iż rośnie zapotrzebowanie na dobre krzesła obrotowe do biura. Niezmiernie ważne jest ergonomiczne stanowisko pracy. Krzesło biurowe jest kluczowym czynnikiem, które odpowiada za nasze samopoczucie czy efektywność pracy a przede wszystkim o przyszły stan zdrowia.

  Nasz sklep internetowy KamilaMeble.pl przygotował dla Państwa szeroką ofertę, która pozwoli wybrać odpowiednie krzesło obrotowe do biura. Modele krzeseł, które Państwu prezentujemy cechuje wysoka estetyka i trwałość. Dodatkowym atutem naszej oferty są korzystne ceny. Wiedząc, że budżet każdego Klienta jest inny, staramy się prezentować najlepsze produkty w każdej grupie cenowej. Dobra cena w połączeniu z jakością to nasz sposób na uzyskanie satysfakcji naszych Klientów.

  Obecnie dużo zawodów wymaga codziennej pracy w biurze, przy biurku. W takim przypadku ergonomia ma do spełnienia istotne zadanie. Monitor, na który codziennie patrzymy, komputerowa myszka pod ręką, a przede wszystkim krzesło biurowe, na którym spędzamy wiele godzin… Niemalże wszystkie elementy otoczenia muszą być zaprojektowane i dopasowane do indywidualnych cech użytkownika. Zwłaszcza do niepowtarzalnych parametrów ludzkiego ciała i psychiki. A wszystko po to, by wielogodzinne przebywanie przy biurku nie było uciążliwe, a ośmiogodzinna praca - kreatywna i efektywna.

 • Krzesła z zagłówkiem

  Wygodne krzesła obrotowe z zagłówkiem. Krzesła biurowe wyposażone w miękki, tapicerowany lub wykonany z siatki zagłówek. W większości modeli zagłówek jest regulowany w kilku płaszczyznach bądź stały, bez regulacji. Występują także zagłówki wykonane z tworzywa - idealne do pomieszczeń, gdzie należy zachować podwyższone standardy sanitarne.

 • Krzesła regulowane podłokietniki

  Nowoczesne krzesła obrotowe o regulowanych podłokietnikach. Regulacja podłokietników jest bardzo istotna dla prawidłowej postawy podczas siedzenia. Zapobiegają między innymi zaokrąglaniu się górnej cześci pleców (zapadania się łopatek) czy pozwala na prawidłowy przepływ krwi w rękach. Rozwalają także na większy odpoczyne rąk podczas pracy przy biurku ustawiając je na poziomie blatu biurka.

 • Krzesła z oparciem siatkowym

  Krzesła obrotowe o oparciu wykonanym z siatki. Wygodne i przewiewne krzesła obrotowe o nowoczesnej siatce zastosowanej w oparciu. Krzesła charakteryzują się przewiewnym oparciem, które dostosowuje się się do pleców użytkownika. Siatka jest idealna na gorące dni, kiedy to zmniejsza pocenie się pleców użytkownika.

 • Krzesła z oparciem tapicerowanym

  Krzesła obrotowe z tapicerowanym oparciem. Wygodne krzesła biurowe o tapicerowanym oparciu. Krzesła cechują się oparciem miękkim, profilowanym i tapicerowanym. Krzesła obrotowe występują w różnych kolorach tapicerki - do wyboru dla każdego. Wygodne i nowoczesne krzesła obrotowe o oparciu tapicerowanym.

 • Krzesła dziecięce i młodzieżowe

  Spośród wszystkich klientów najbardziej wymagającą grupą są dzieci - może nie zawsze wiedzą, czego chcą, ale na pewno zawsze wiedzą, czego nie chcą. By przekonać najmłodszych do tego, jakie meble znajdą się w ich pokoju, potrzebujemy nieszablonowych rozwiązań. Jednym z nich będzie wybór odpowiedniego krzesła dla dzieci. Dopasowanego nie tylko do ich wzrostu i wagi i ponadstandardowej ruchliwości, ale także do zmieniającego się szybko gustu. Jednym słowem - krzesło do biurka dla dziecka powinno mieć oryginalny wygląd i solidną budowę, być odpowiednio dopasowane, by nie narazić mniejszego i większego użytkownika na wady postawy. Ten element wyposażenia pokoju dziecięcego musi w sobie łączyć rozwiązania wspierające zdrowie z funkcjonalnością i młodzieżowym designem. Takie właśnie krzesła przeznaczone dla dzieci oferujemy w dużym asortymencie w naszym sklepie.

  Najważniejsze jest dopasowanie do wzrostu

  Krzesło obrotowe dla dzieci powinno być wyposażone w niezawodny mechanizm skrętny oraz podstawę na kółkach, które zagwarantują swobodne przesuwanie. Niezwykle ważne są wymiary - niezależnie od regulacji, którą posiada każdy nasz model obrotowego krzesła do biurka, młodzieżowe i dziecięce meble są zazwyczaj dostosowane do wieku i wzrostu dziecka. Wyposażone w mechanizm synchroniczny, odpowiadają za utrzymywanie siedziska we właściwej wysokości nad podłożem. Rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę na profilowanie siedziska i oparcia oraz regulację podłokietników, które odciążają obręcz barkową. Jeśli z różnych względów - na przykład z powodu dużej ruchliwości pociechy -  w grę wchodzi jedynie krzesło dla dziecka do biurka bez kółek, należy wybrać egzemplarz skrojony na miarę. Duży wybór różnych rozmiarów znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

  Swoje ulubione krzesło w sklepie Kamila Meble odnajdą zarówno najmłodsi wielbiciele kreskówek ze szkół podstawowych, jak i poszukujący własnego stylu nastoletni buntownicy. Szeroki wybór wyrazistych kolorów i modnych nadruków, od Hot Whells i Barbie po designerskie wzory, modele z plecami i siedziskiem w kontrastujących barwach, krzesła młodzieżowe do biurka z oryginalnym grubo tapicerowanym obiciem i falistym kształtem oparcia - to tylko niektóre przykłady bogactwa wyboru w naszym sklepie i na stronie kamilameble.pl.

  Dobre krzesło - zadbaj o zdrowie i rozwój swojego dziecka

  Odpowiednie krzesła dla dzieci, przeznaczone do biurka, to ten element wyposażenia pokoju, z którym młody człowiek ma najczęstszy kontakt. Kilka godzin w szkole, spędzonych w pozycji siedzącej na twardych siedziskach z niedopasowanym oparciem, skutkuje przemęczeniem. Dojrzewający organizm nie powinien pogłębiać tego stanu we własnym domu. Ergonomiczne, funkcjonalne i wygodne krzesło sprawi, że odrabianie lekcji przy biurku nie przyniesie dodatkowych obciążeń i w rezultacie wad postawy. Porządne krzesło to dobry krok w stronę prawidłowego rozwoju dziecka. Każdy rodzic może o niego zadbać, korzystając z możliwości, jakie daje oferta sklepu Kamila Meble.

 • Krzesła obrotowe i szkolne Entelo

  Krzesła szkolne Entelo to przede wszystkim ochrona zdrowia poprzez kształtowanie właściwej postawy zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

   

  Dobre krzesła szkolne to linia produktów profilaktycznych, będących synonimem doskonałych rozwiązań technicznych, ergonomicznych i nowoczesnego designu, skierowanych do placówek oświatowych, w szczególności szkół i przedszkoli. 

  Ergonomiczne krzesło szkolne to także idealny produkt pozwalający na stworzenie optymalnego środowiska pracy i wypoczynku w zaciszu domowym.

   

  Krzesła szkolne Entelo zostały opracowane przy udziale naukowców wielu dziedzin (m.in.: ortopedii, ergonomii, fizjoterapii, biomechaniki, modelowania 3D), będąc odpowiedzią na problemy kręgosłupa oraz pleców, stanowiąc środek prewencyjny w zakresie sprawności fizycznej.

    

  Krzesła ergonomiczne do szkół poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa. W opinii terapeutów i specjalistów z dziedziny rehabilitacji ruchowej Krzesła Entelo poprzez innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwalają samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

    

  Krzesła szkolne Entelo są udokumentowane certyfikatami i atestami potwierdzającymi unikalne właściwości krzesła powoduje, że w zakresie profilaktyki wad postawy u dzieci i młodzieży, ergonomiczne krzesło Entelo stanowi optymalne rozwiązanie, wyprzedzając światowe trendy.

    

  Dobre Krzesła szkolne Entelo to produkty polskie, wykonane zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 1729-1:2007, a ich wzór został zastrzeżony prawie na całym świecie.

   

produktów na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 194 elementów
 • 844,55zł 889,00zł -5%

  Krzesło RAYA 21SL / 23SL Krzesło Raya to wygodne krzesło pracownicze do biura. Wersja krzesła Raya 21SL / 23SL została wyposażona w mechanizm Synchro z wysuwem siedziska, regulacja wysokości siedziska, kąta pochylenia oparcia i blokady w kilku pozycjach. Symbol 21 oznacza, iż tył oparcia jest z tworzywa, a w wersji 23 element z tyłu jest tapicerowany.... Krzesło RAYA 21SL / 23SL Krzesło Raya to wygodne...

  PROMOCJA!
 • 726,75zł 765,00zł -5%

  Krzesło RAYA 21S / 23S Krzesło Raya to wygodne krzesło pracownicze do biura. Wersja krzesła Raya 21S / 23S została wyposażona w mechanizm Synchro - regulacja wysokości siedziska, kąta pochylenia oparcia i blokady w kilku pozycjach. Symbol 21 oznacza, iż tył oparcia jest z tworzywa, a w wersji 23 element z tyłu oparcia jest tapicerowany. Krzesło posiada do... Krzesło RAYA 21S / 23S Krzesło Raya to wygodne...

  PROMOCJA!
 • 641,25zł 675,00zł -5%

  Krzesło RAYA 21E / 23E Krzesło Raya to przyjazne użytkownikowi krzesło pracownicze. Wersja krzesła Raya 21E / 23E została wyposażona w oszczędny mechanizm Economic - jedynie z regulacją siedziska góra-dół. Symbol 21 oznacza, iż tył oparcia jest z tworzywa, a w wersji 23 element z tyłu oparcia jest tapicerowany. Krzesło posiada do wyboru różnego rodzaju... Krzesło RAYA 21E / 23E Krzesło Raya to przyjazne...

  PROMOCJA!
 • 1 158,05zł 1 219,00zł -5%

  Krzesło PLAYA 12SL Krzesło Playa 12SL to model z regulowanym zagłówkiem oraz funkcją wysuwu siedziska. Model jest przyjazny użytkownikowi krzesła pracowniczego, które cechuje obszerne, w pełni tapicerowane oparcie. Krzesło PLAYA wyposażone zostało w mechanizm synchroniczny z regulacją odchylania oparcia / siedziska i jego blokadą w kilku pozycjach. Krzesło PLAYA 12SL Krzesło Playa 12SL to model z...

  PROMOCJA!
 • 873,05zł 919,00zł -5%

  Krzesło PLAYA 11SL Krzesło Playa to model z połączeniem funkcjonalności oraz ergonomii. Model ten jest przyjazny użytkownikowi krzesła pracowniczego, który charakteryzuje obszerne, w pełni tapicerowane oparcie. Krzesło PLAYA wyposażone zostało w ergonomiczny mechanizm synchroniczny pozwalający na tzw. "dynamiczne siedzenie", regulowane podłokietniki czy... Krzesło PLAYA 11SL Krzesło Playa to model z...

  PROMOCJA!
 • 927,00zł 1 030,00zł -10%

  Krzesło ARCA 21SL Wygodne krzesło ARCA 21SL obrotowe na kółkach z możliwością wysuwu siedziska. Wygodne i stylowe krzesło ARCA 21SL o wygodnym profilu i niespotykanej stylizacji. Krzesło ARCA 21SL zmieni wygląd każdego wnętrza i sprawi je wyjątkowym. Do wyboru wersja bez podłokientików lub z regulowanymi podłokietnikami. Nakładki na podłokietniki... Krzesło ARCA 21SL Wygodne krzesło ARCA 21SL obrotowe...

  PROMOCJA!
 • 269,00zł

  Krzesło PUNKT GTP Ergonomicznie profilowane krzesło PUNKT GTP to biurowe krzesło obrotowe do biurka. Krzesło PUNKT GTP biurowe wyposażone w wygodne podłokietniki oraz mechanizm Ergon 2L. Siedzisko i oparcie krzesła biurowego wykonane z grubszej, mocniejszej gąbki. Dodatkowo oparcie profilowane, dobrze podtrzymuje odcinek lędźwiowy. Regulacja kąta... Krzesło PUNKT GTP Ergonomicznie profilowane krzesło...

 • 492,15zł 615,19zł -20%

  Krzesło OFFIX GTS TS25 Krzesło biurowe, obrotowe projektowane z pasją i pełną ergonomią. Rewelacyjny mechanizm o wyprofilowanym oparciu z możliwością dopasowania do własnej sylwetki. U nas krzesło OFFIX wykonane także w bardzo mocnej tkaninie OBAN duża odporność na ścieralność - ZOBACZ! Krzesło OFFIX GTS TS25 Krzesło biurowe, obrotowe...

  PROMOCJA!
 • 459,00zł

  Krzesło OFFIX GTP41 - PROMOCJA! Ergonomiczne krzesło OFFIX GTP41 z nowoczesnymi podłokietnikami. Nowoczesne krzesło o ergonomicznej linii oparcia i siedziska. Krzesło OFFIX GTP41 wyposażone w mechanizm ERGON UP z 3 dźwigniami odpowiedzialnymi za prawidłowe ustawienie krzesła m.in. kąt pocylenia oparcia i siedziska czy wysokość krzesła. Krzesło OFFIX GTP41... Krzesło OFFIX GTP41 - PROMOCJA! Ergonomiczne krzesło...

 • 495,64zł 678,96zł -27%

  Krzesło OFFIX GTP41 TS25 Ergonomiczne krzesło OFFIX GTP41 z nowoczesnymi podłokietnikami. Nowoczesne krzesło o ergonomicznej linii oparcia i siedziska. Krzesło OFFIX GTP41 wyposażone w mechanizm ERGON UP z 3 dźwigniami odpowiedzialnymi za prawidłowe ustawienie krzesła m.in. kąt pocylenia oparcia i siedziska czy wysokość krzesła. Krzesło OFFIX GTP41 o... Krzesło OFFIX GTP41 TS25 Ergonomiczne krzesło OFFIX...

  PROMOCJA!
 • 499,00zł 784,58zł

  Krzesło OFFIX R15G-3 TS25 - PROMOCJA Ergonomiczna oferta na ergonomiczne krzesło OFFIX R15G-3 to biurowe, krzesło obrotowe na kółkach z pełną, automatyczną regulacją za pomocą mechanizmu IBRA, który pozwala na wybranie dowolnej i odpowiedniej pozycji dla naszej sylwetki ciała. Ergonomiczne krzesło biurowe do biurka z rewelacyjnym mechanizmem i w mocnych... Krzesło OFFIX R15G-3 TS25 - PROMOCJA Ergonomiczna...

  PROMOCJA!
 • 552,61zł 767,52zł -28%

  Krzesło OFFIX R15G-3 TS25 Rewelacyjne krzesło biurowe OFFIX R15G-3 to krzesło obrotowe z pełną, automatyczną regulacją za pomocą mechanizmu IBRA, który pozwala na wybranie dowolnej i odpowiedniej pozycji dla naszej sylwetki ciała. Ergonomiczne krzesło biurowe OFFIX R15G-3 do biurka z rewelacyjnym mechanizmem i regulowanymi podłokietnikami. Krzesło OFFIX R15G-3 TS25 Rewelacyjne krzesło...

  PROMOCJA!
 • 673,94zł 936,03zł -28%

  Krzesło OFFIX Plus R41 TS25 Ergonomiczne krzesło OFFIX Plus R41 TS25 to krzesło obrotowe z pełną regulacją z możliwością regulacji głębokości siedziska. Profilowane oparcie zapewnia prawdiłowe podtrzymanie pleców. Krzesło OFFIX Plus posiada m.in. regulowane podłokietniki 3D, regulację wysokości siedziska i oparcia, regulację siły oporu oparcia i... Krzesło OFFIX Plus R41 TS25 Ergonomiczne krzesło...

  PROMOCJA!
 • 284,00zł

  Krzesło GROOVE GTP Nowoczesne, ergonomiczne krzesło biurowe, krzesło obrotowe do biurka. Krzesło biurowe wyposażone w wygodne podłokietniki oraz mechanizm Ergon 2L. Siedzisko i oparcie krzesła biurowego wykonane z grubszej, mocniejszej gąbki. Dodatkowo oparcie profilowane, dobrze podtrzymuje odcinek lędźwiowy.   Krzesło GROOVE GTP Nowoczesne, ergonomiczne krzesło...

 • 332,22zł 455,10zł -27%

  Krzesło TAKTIK RTS TS25 Wygodne i nowoczesne krzesło TAKTIK RTS TS25 bez podłokietników to biurowe, krzesło obrotowe o ergonomicznym profilu opracia. Krzesło TAKTIK RTS TS25 zostało wyposażone w funkcyjny mechanizm Ergon 2L z możliwością szybkiej zmiany kąta odchylenia oparcia i jego blokady w wybranej pozycji. Krzesło TAKTIK RTS TS25 Wygodne i nowoczesne krzesło...

  PROMOCJA!
Pokazuje 1 - 15 z 194 elementów