Krzesła biurowe obrotowe

Przeciętny pracownik biurowy w pracy spędza od 70 do 85 procent czasu w pozycji siedzącej. Coraz więcej badań wskazuje na poważne konsekwencje dla zdrowia podczas długotrwałych zajęć w bezruchu i w niezmiennej pozycji ciała. Dlatego, oprócz właściwych nawyków związanych z planowaniem i higieną pracy, najważniejsze dla zdrowia osoby pracującej za biurkiem będzie to, aby wybrać odpowiednie krzesło obrotowe. Fotele biurowe przy stanowisku pracy stają się coraz bardziej wyspecjalizowanymi narzędziami, choć wciąż pozostają częścią wyposażenia wnętrza, która zwyczajnie powinna cieszyć oko. Krzesła z naszej oferty to znakomita odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy poszukują połączenia ergonomicznej funkcjonalności ze wzornictwem dopasowanym do estetycznych preferencji. Niezależnie od koloru i kształtu każdy z naszych modeli gwarantuje, że zakończony dzień pracy przy biurku nie musi zwiastować zdrętwiałych kolan i obolałego kręgosłupa.

Jak wybrać dobre krzesło biurowe?

Wszystkie krzesła biurowe obrotowe z naszego asortymentu charakteryzują się starannością wykonania i niezawodnością w działaniu. Zgodnie z wymogami współczesności posiadają nie tylko pracujący lekko i cicho mechanizm obrotowy i przesuwającą się swobodnie na kółkach podstawę - to przede wszystkim ergonomiczne siedzisko, najczęściej wyposażone w synchroniczny mechanizm ruchowy, dzięki jego funkcjom możemy dopasować i ustawić fotel do swoich potrzeb i swojego ciała. Dzięki tej synchronizacji także ruchy ciała powodują przesunięcie i dopasowanie środka ciężkości do aktualnie przyjętej pozycji. Inne zasady ergonomii zachowują lekkie, lecz stabilne i - co najważniejsze - właściwie wyprofilowane oparcia, najczęściej przyjmujące naturalny dla kręgosłupa kształt litery "S", co zapewnia stabilizację jego części lędźwiowej. Zgodnie z najnowszymi tendencjami w oparciach wielu modeli zastosowano ażurowy materiał, przez co plecy "oddychają", a ich właściciel po kilkudziesięciu minutach pracy odruchowo nie odchyla się do przodu. Standardem są także solidnie i wygodne podłokietniki - ich obecność to nie tylko kwestia wyglądu, ponieważ mają za zadanie odciążenie obręczy barkowej. Nasze krzesła obrotowe do biurka dostępne są w wielu stylach, kolorach i rozmiarach - znajdzie się tu coś dla miłośników nowoczesnych rozwiązań z użyciem aluminium i stali, jak i dla właścicieli tradycyjnych biurek drewnianych i fornirowanych. Produkty dostępne w naszej ofercie pasują do biurka nowoczesnego i tego klasycznego.

Coś dla Twojego zdrowia

Odpowiednio dobrane siedzisko z oparciem pozostanie na długo najlepszym przyjacielem naszego kręgosłupa. Dobre nawyki związane z ergonomią pracy są bardzo ważne - regularne podnoszenie się z siedziska i odpoczynek w ruchu lub pozycji stojącej, odpowiednie ćwiczenia i tryb życia poza pracą. Jednak cóż po nich, jeśli po chwili wytchnienia wrócimy do pracy na źle dopasowany, nieergonomiczny lub zużyty już po kilku miesiącach produkt krzesło-podobny? Czy tanie krzesła sprawdzą się tak samo jak te droższe? By wybrać właściwie, potrzebujemy dwóch rzeczy: dużego asortymentu (by było w czym wybierać) oraz wyłącznie solidnych i trwałych produktów od sprawdzonych producentów. Po jedno i drugie zapraszamy do naszego sklepu.

 • Krzesło RAYA 21S P52 PA

  686,83 zł -20% 858,54 zł

  Krzesło RAYA 21S P52 PA

  Krzesło Raya 21S P52PA to wygodne krzesło pracownicze do biura wyposażone w standardzie w stałe podłokietniki oraz mechanizm Synchro - regulacja wysokości siedziska, kąta pochylenia oparcia i blokady w kilku pozycjach. Symbol 21 oznacza, iż tył oparcia jest z ozdobnego tworzywa.
  Krzesło RAYA 21S dostępne w szybkiej ofercie z realizacją do 7 dni roboczych i 5-letnią gwarancją!

  Czas realizacji do 7 dni roboczych!

  Pełną wersję modelu do konfiguracji zobaczysz tutaj - Krzesło RAYA 21S

 • Krzesło LightUp 250SL P61PU

  966,29 zł -20% 1 207,86 zł

  Krzesło LightUp 250SL P61PU

  Krzesło LightUp 250SL P61PU to ergonomiczne krzesło obrotowe o oparciu siatkowym wyposażone w mechanizm Synchro z wysuwem siedziska, regulowanymi podłokietnikami góra-dół oraz czarną podstawę pięcioramienną. Intuicyjny i prosty w użytkowaniu mechanizm Synchro z możliwością kołysania się czy blokady w kilku pozycjach do pracy bądź relaksu. Krzesło LightUp 250SL P61PU dostępne w szybkiej ofercie z realizacją do 7 dni roboczych i 5-letnią gwarancją!

  Czas realizacji do 7 dni roboczych!

  Pełną wersję modelu do konfiguracji zobaczysz tutaj - Krzesło LIGHTUP 250

 • Krzesło MOTTO 11SL P61PU

  1 353,98 zł -20% 1 692,48 zł

  Krzesło MOTTO 11SL P61PU

  Prezentowany model krzesła obrotowego to ergonomiczny model z regulowanym zagłówkiem, podłokietnikami regulowanymi góra-dół (zakres regulacji 80 mm), z nakładką poliuretanową. Wygodne krzesło o niespotykanie elastycznym oparciu. Prezentowana wersja krzesła MOTTO 11SL P61PU została wyposażona w czarną podstawę pięcioramienną oraz mechanizm SL z funkcją wysuwu siedziska. Krzesło MOTTO 11SL P61PU dostępny w szybkiej ofercie z realizacją do 7 dni roboczych i 5-letnią gwarancją!

  Czas realizacji do 7 dni roboczych!

  Pełną wersję modelu do konfiguracji zobaczysz tutaj - Krzesło MOTTO 11

 • Krzesło Trillo Pro 31ST

  1 177,85 zł -5% 1 239,84 zł

  Krzesło Trillo Pro 31ST

  Krzesło specjalistyczne, wysokie TrilloPro to proste krzesło obrotowe z tapicerowaną nakładką na oparciu. Krzesło obrotowe, które spełnia obecne wymagania biur i home office'ów - jest uniwersalne, nowoczesne, łatwe w obsłudze i ekonomiczne. Obrotowy model biurowy zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy czuł się na nim dobrze. Zastosowany mechanizm Synchro Self zapewnia dostosowanie do wagi użytkownika – bez zbędnych regulacji. Mimo prostoty rodzina krzeseł Trillo Pro to kilka wersji do wyboru, która różni się m.in. oparciem - plastikowe lub z tapicerowaną nakładką, plastiki w dwóch kolorach - czarny lub jasnoszary, czy bazy dolne 5- lub 4-ramienne. W danej serii występuje także krzesło przemysłowe, hoker TrilloPro, czyli krzesło obrotowe idealne do wysokich blatów.

  Krzesło Trillo Pro posiada specjalne wycięcie wzdłuż oparcia. Dobrze wyprofilowane oparcie i miękkie siedzisko gwarantują wygodę i komfort podczas długiej pracy. Dużym atutem mebla jest mała liczba elementów oraz dziecinnie prosty montaż i demontaż. Krzesło biurowe niemalże dla każdego. 

 • Krzesło Trillo Pro 21HST

  1 015,55 zł -5% 1 069,00 zł

  Krzesło Trillo Pro 21HST

  Model TrilloPro to proste krzesło obrotowe z tapicerowaną nakładką na oparciu z 4-ramienną podstawą. Krzesło obrotowe, które spełnia obecne wymagania biur i home office'ów - jest uniwersalne, nowoczesne, łatwe w obsłudze i ekonomiczne. Obrotowy model biurowy zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy czuł się na nim dobrze. Zastosowany mechanizm Synchro Self zapewnia dostosowanie do wagi użytkownika – bez zbędnych regulacji. Mimo prostoty rodzina krzeseł Trillo Pro to kilka wersji do wyboru, która różni się m.in. oparciem - plastikowe lub z tapicerowaną nakładką, plastiki w dwóch kolorach - czarny lub jasnoszary, czy bazy dolne 5- lub 4-ramienne. W danej serii występuje także krzesło przemysłowe, hoker TrilloPro, czyli krzesło obrotowe idealne do wysokich blatów.

  Krzesło Trillo Pro posiada specjalne wycięcie wzdłuż oparcia. Dobrze wyprofilowane oparcie i miękkie siedzisko gwarantują wygodę i komfort podczas długiej pracy. Dużym atutem mebla jest mała liczba elementów oraz dziecinnie prosty montaż i demontaż. Krzesło biurowe niemalże dla każdego. 

 • Krzesło Trillo Pro 21ST

  854,05 zł -5% 899,00 zł

  Krzesło Trillo Pro 21ST

  Model TrilloPro to proste krzesło obrotowe z tapicerowaną nakładką na oparciu, ale co ważne - nie nudne! krzesło obrotowe, które spełnia obecne wymagania biur i home office'ów - jest uniwersalne, nowoczesne, łatwe w obsłudze i ekonomiczne. Obrotowy model biurowy zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy czuł się na nim dobrze. Zastosowany mechanizm Synchro Self zapewnia dostosowanie do wagi użytkownika – bez zbędnych regulacji. Mimo prostoty rodzina krzeseł Trillo Pro to kilka wersji do wyboru, która różni się m.in. oparciem - plastikowe lub z tapicerowaną nakładką, plastiki w dwóch kolorach - czarny lub jasnoszary, czy bazy dolne 5- lub 4-ramienne. W danej serii występuje także krzesło przemysłowe, hoker TrilloPro, czyli krzesło obrotowe idealne do wysokich blatów.

  Krzesło Trillo Pro posiada specjalne wycięcie wzdłuż oparcia. Dobrze wyprofilowane oparcie i miękkie siedzisko gwarantują wygodę i komfort podczas długiej pracy. Dużym atutem mebla jest mała liczba elementów oraz dziecinnie prosty montaż i demontaż. Krzesło biurowe niemalże dla każdego. 

 • Fotel ZH-376

  379,00 zł

  Fotel ZH-376

  Fotel ZH-376 czarny to obrotowy fotel biurowy na kółkach do biurka z przewiewnym oparciem siatkowym dobrze profilowanym. Fotel ZH-376, obrotowy wyposażony został w mechanizm Tilt z możliwością swobodnego kołysania się oraz blokadą pozycji do pracy. Fotel biurowy posiada składane podłokietniki z tworzywa. Fotel wyposażony w metalową, chromowaną podstawę dolną. W standardzie kółka miękkie do podłóg twardych jak również do podłóg miękkich.

 • Fotel HN-5038

  749,00 zł

  Fotel HN-5038

  Regulowany fotel HN-5038 to fotel o niespotykanym wyglądzie. Wygodny fotel na kółkach o wysokim oparciu wraz z regulowanym zagłówkiem. Fotel HN-5038 wyposażony w mechanizm Multiblock, który pozwala na blokadę oparcia w wybranych pozycji bądź funkcję relaksacyjną tzw. kołysanie się. Fotel HN-5038 posiada regulację głębokości siedziska oraz regulowane podłokietniki.

 • Fotel HN-5018

  757,00 zł

  Fotel HN-5018

  Nowoczesny fotel HN-5018 to fotel o wyjątkowym designie. Ergonomiczny fotel na kółkach o regulowanym oparciu z regulowanym zagłówkiem. Fotel HN-5018 wyposażony w mechanizm Multiblock, który pozwala na blokadę oparcia w wybranych pozycji. Fotel HN-5018 posiada regulację głębokości siedziska oraz regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach.

 • Fotel GN-301

  664,20 zł

  Fotel GN-301

  Stylowy fotel obrotowy GN-301 o nowoczesnym i przyjaznym dla oka wyglądzie. Wygodny fotel GN-301 na kółkach o oparciu siatkowym z regulowanym, tapicerowanym zagłówkiem. Fotel GN-301 wyposażony został w mechanizm Multiblock z regulacją głębokości siedziska. Podłokietniki regulowane góra-dół z miękkimi nakładkami.

 • Fotel HG-0004F

  609,00 zł

  Fotel HG-0004F

  Nowoczesny fotel HG-0004F o wyjątkowym dla oka wyglądzie. Wygodny fotel HG-0004F na kółkach o oparciu tapicerowanym z regulowanym zagłówkiem. Fotel HG-0004F o dobrym profilu to wyjątkowy fotel wyposażony w wielofunkcyjny mechanizm z regulacją kąta odchylenia oparcia. Podłokietniki regulowane góra-dół z miękkimi, poliuretanowymi nakładkami.

 • Fotel HG-0001H

  489,00 zł

  Fotel HG-0001H

  Nowoczesny fotel HG-0001H to wyjątkowy fotel obrotowy. Wygodny fotel HG-0001H na kółkach do pow. twardych i oparciu siatkowym z regulowanym zagłówkiem. Fotel HG-0001H wyposażony został w wielofuncyjny mechanizm z regulacją kąta odchylenia oparcia, wysokości oparcia oraz kata odchylenia siedziska. Podłokietniki regulowane góra-dół z miękkimi nakładkami.

 • Fotel KB-8905

  529,00 zł

  Fotel KB-8905

  Fotel KB-8905 to wygodny fotel obrotowy do biura o siatkowym oparciu. Fotel KB-8905 wyposażony w regulowany zagłówek oraz regulowane góra-dół podłokietniki. Fotel obrotowy wyposażony w mechanizm Synchro z możliwością blokady kąta pochylenia oparcia w kilku pozycjach. Wygodny fotel biurowy w dobrej cenie.

 • Krzesło Trillo Pro 20ST jasnoszary

  783,75 zł -5% 825,00 zł

  Krzesło Trillo Pro 20ST jasnoszary

  Model TrilloPro o tworzywie jasnoszarym to proste krzesło obrotowe, ale co ważne - nie nudne! krzesło obrotowe, które spełnia obecne wymagania biur i home office'ów - jest uniwersalne, nowoczesne, łatwe w obsłudze i ekonomiczne. Obrotowy model biurowy zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy czuł się na nim dobrze. Zastosowany mechanizm Synchro Self zapewnia dostosowanie do wagi użytkownika – bez zbędnych regulacji. Mimo prostoty rodzina krzeseł Trillo Pro to kilka wersji do wyboru, która różni się m.in. oparciem - plastikowe lub z tapicerowaną nakładką, plastiki w dwóch kolorach - czarny lub jasnoszary, czy bazy dolne 5- lub 4-ramienne.

  W danej serii występuje także krzesło przemysłowe, hoker TrilloPro, czyli krzesło obrotowe idealne do wysokich blatów. Krzesło Trillo Pro posiada specjalne wycięcie wzdłuż oparcia ułatwiające cyrkulację powietrza. Dobrze wyprofilowane oparcie i miękkie siedzisko gwarantują wygodę i komfort podczas długiej pracy. Dużym atutem mebla jest mała liczba elementów oraz dziecinnie prosty montaż i demontaż. Krzesło biurowe niemalże dla każdego. 

 • Krzesło Trillo Pro 20ST

  731,50 zł -5% 770,00 zł

  Krzesło Trillo Pro 20ST

  Model TrilloPro to proste krzesło obrotowe, ale co ważne - nie nudne! krzesło obrotowe, które spełnia obecne wymagania biur i home office'ów - jest uniwersalne, nowoczesne, łatwe w obsłudze i ekonomiczne. Obrotowy model biurowy zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy czuł się na nim dobrze. Zastosowany mechanizm Synchro Self zapewnia dostosowanie do wagi użytkownika – bez zbędnych regulacji. Mimo prostoty rodzina krzeseł Trillo Pro to kilka wersji do wyboru, która różni się m.in. oparciem - plastikowe lub z tapicerowaną nakładką, plastiki w dwóch kolorach - czarny lub jasnoszary, czy bazy dolne 5- lub 4-ramienne. W danej serii występuje także krzesło przemysłowe, hoker TrilloPro, czyli krzesło obrotowe idealne do wysokich blatów.

  Krzesło Trillo Pro posiada specjalne wycięcie wzdłuż oparcia ułatwiające cyrkulację powietrza. Dobrze wyprofilowane oparcie i miękkie siedzisko gwarantują wygodę i komfort podczas długiej pracy. Dużym atutem mebla jest mała liczba elementów oraz dziecinnie prosty montaż i demontaż. Krzesło biurowe niemalże dla każdego. 

 • Krzesło @-MOTION HR R15K ST33 - PROMOCJA

  1 029,00 zł

  Krzesło @-MOTION HR R15K ST33 - PROMOCJA

  Specjalna oferta na ergonomiczne krzesło @-MOTION HR R15K ST33 o zagłówku wykonanym z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym lub z miękką, nakładką tapicerowaną w kolorze siedziska. Ergonomiczne krzesło @-motion HR R15K o profilowanym oparciu z siatki z regulowanym góra-dół podparciem lędźwi. Krzesło wyposażone w regulowane podłokietniki 3D w 3 płaszczyznach. Krzesło @-motion wyposażone w wielofunkcyjny mechanizm z regulowaną głębokością siedziska. W ofercie promocyjnej krzesło tapicerowane tkaninami materiałowymi o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Podstawa dolna wykonana z polerowanego aluminium, błyszczącego.