Krzesło XILIUM G Red komfort i styl jednocześnie

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 120

Seria Xilium to efekt pracy najlepszych konstruktorów, technologów i architektów przestrzeni. Powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb estetycznych oraz funkcjonalnych. Połączenie wysiłków najlepszych specjalistów zaowocowało powstaniem krzesła, które charakteryzuje się niebanalnym designem, pasującym do aranżacji nowoczesnych biur oraz niezwykłą wygodą użytkowania.

Komfort pracy determinantem jej efektywności

Powszechnie wiadomo, że samopoczucie pracownika wpływa znacząco na jakość wykonywanych obowiązków. W biurze, przed komputerem niektórzy spędzają co najmniej kilka godzin dziennie, co później może się przejawiać złym stanem kręgosłupa, dolegliwościami bólowymi oraz niemożnością dłuższej pracy w pozycji siedzącej. Dlatego specjaliści BHP oraz lekarze biją na alarm, aby stanowisko było zawsze dostosowane do potrzeb pracownika i zachowywało podstawowe zasady ergonomii. 

Zdrowa postawa podczas siedzenia

Krzesło XILIUM G Red jest przeznaczone dla osób, które spędzają za biurkiem sporo czasu, jednak w trakcie pracy często muszą się przesuwać, sięgać po odległe dokumenty, obracać. Jest one specjalnie dostosowane do ruchu podczas pozycji siedzącej. Jego oryginalne podwójne oparcie w wersji Duo- Back pozwala na lżejszą pracę mięśni pleców, niezależnie od strony, na którą kładziony jest nacisk. Regulowany zagłówek ma na celu utrzymanie stabilizacji części szyjnej kręgosłupa, co zapobiega późniejszym bólom głowy. Sterowana wysokość podłokietnika przynosi ulgę zmęczonym dłoniom oraz chroni przed dolegliwościami spowodowanymi cieśnią nadgarstka.

Krzesło Xilium G Red dostosowane jest dla osób o różnym wzroście i wadze. Podczas regulacji ustawień można je powiększyć lub zmniejszyć aż o 30%, natomiast nacisk jaki znosi mieści się granicach 150 kg.

Design, który przykuwa uwagę

Krzesło XILIUM G Red to oryginalne połączenie dominującej czerni z intensywnymi czerwonymi wykończeniami na obrzeżach tapicerki oraz podstawy, do której przymocowane są rolki. Taki niebanalny styl świetnie sprawdzi się w nowoczesnych biurach, gdzie pracuje zespół aktywnych i energicznych osób, które nie boją się intensywnych kolorów oraz kontrastujących połączeń. Są otwarte na zmiany i nowości.

Zestaw czerni i bieli w krześle Xilium G Red wspaniale sprawdzi się również w minimalistycznych aranżacjach wnętrz, gdzie na zasadzie oryginalności i mocy kolorów, przełamie jednolitość stylu, doda pazura i charakteru do kreacji przestrzeni. Może intrygująco wyglądać w modnych industrialnych szarościach, czy bielach. Jego niebanalny kształt, rzadko spotykane podwójne oparcie również podkreślą wizerunek pomieszczenia.

Nie tylko w biurze

Wygodne krzesło zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi trendami mody, to również marzenie nastolatka, czy studenta, który wiele godzin spędza przed monitorem, ucząc się, ale i czasami relaksując grami komputerowymi. XILIUM G Red to idealne krzesło gamingowe, które zaspokoi potrzeby każdego gracza. Pozwala zachować odpowiednią sylwetkę i ergonomię ruchów. Nie blokuje aktywności podczas sterowania myszką, joystickiem, czy używaniem klawiatury. Oprócz korzyści funkcjonalnych krzesło jest topowym gadżetem młodzieżowym, którym można się pochwalić przed kolegami.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz