Zalety nowego fotela Ergohuman Elite 2

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 19

Ergonomiczne stanowisko pracy to klucz do tego, by pracować efektywnie i po pracy czuć się komfortowo. Kluczowe będzie rzecz jasna stworzenie takich warunków, w których nawet wiele godzin spędzonych przy komputerze nie będzie powodowało narastającego bólu kręgosłupa. Kluczowy będzie więc wybór komfortowego fotela biurowego, w związku z czym chcemy Wam zaproponować nową wersję bestsellerowego fotela Ergohuman.

Ergohuman - fotel, który cieszył się ogromną popularnością

W każdym sklepie meblowym znajdziemy różne fotele biurowe, wśród których kupujący mogą szukać odpowiednich dla siebie propozycji. Niewątpliwie do tych bestsellerowych propozycji zalicza się fotel Ergohuman, który od początku, gdy pojawił się na rynku cieszył się ogromną popularnością i zbierał pozytywne recenzje od użytkowników. Firma poszła jednak krok dalej i postanowiła wprowadzić zmiany, które mają podwyższyć komfort użytkowania fotela biurowego. I tak na rynku pojawił się następca pierwszego fotela - model Ergohuman Elite 2. Zapraszamy do poznania charakterystyki tego wyjątkowego fotela. 

Godny następca dla świetnego fotela 

Na samym początku trzeba zauważyć, że model Ergohuman Elite 2 to propozycja, która cieszy się sporą popularnością ze względu na to, że ponownie otrzymujemy fotel, który stoi na wysokim poziomie i jest faktycznie godnym następcą pierwszego modelu. Propozycja, w której producent zadbał o rozwiązania dzięki którym ten fotel to synonim komfortu w trakcie pracy przy komputerze. Użytkownik ma mieć zagwarantowaną pełną wygodę, wprowadzone są rozwiązania, które poprawiają ergonomię i redukują stres. Ostatecznie więc użytkownik dostaje fotel biurowy na najwyższym poziomie, w którym zapewniony będzie najwyższy komfort. 

Nowoczesne technologie zastosowane w fotelu Ergohuman 2 

Producent zadbał o to, by fotel Ergohuman Elite 2 wykorzystywał nowoczesne technologie, które będą podnosić komfort użytkowania. Między innymi wprowadzony mechanizm Drift Tilt to rozwiązanie, które sprawia, że regulacja kąta nachylenia oparcia i siedziska jest komfortowa i płynna, można wygodnie dopasować to nachylenie do własnych potrzeb. Do tego wprowadzone są nowoczesne rozwiązania jeśli chodzi o system podparcia lędźwiowego, dzięki czemu krzesło wygodnie dopasowuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa. To istotna kwestia, ponieważ dolny odcinek pleców otrzymuje odpowiednie podparcie. Do tego oczywiście dochodzą również regulowane podłokietniki, które gwarantują swobodę w ułożeniu rąk w trakcie pracy. 

Jakie różnice między pierwszą a drugą wersją fotela? 

Wprowadzając na rynek nowy model fotela Ergohuman Elite 2 firma postarała się o wprowadzenie kilku zmian w stosunku do pierwszego modelu. I tak na uwagę zasługuje między innymi usunięcie elementów z tworzywa sztucznego z konstrukcji oparcia na rzecz całościowego wykonania tejże z aluminium. Do tego pojawiają się nowoczesne rozwiązania w zakresie regulacji, między innymi regulacja kąta ujemnego, której nie było w pierwszym modelu. Wysokość oparta regulowana jest obecnie na 6 stopniach w stosunku do 4 stopni w pierwszej wersji fotela. Do tego dochodzi również nowa opcja w postaci regulacji siły oporu na profilu lędźwiowym, czego nie było w pierwszej wersji fotela. zmienione są również podłokietniki, które mają obecnie formę 5D w stosunku do 4D w pierwszej wersji fotela. Zmieniona została także siatka, obecnie ma 10 stref napięcia o różnym charakterze w zależności od miejsca. To wszystko ma sprawić, że nowa wersja fotela będzie gwarantowała użytkownikowi najwyższy komfort.

W sprzedaży posiadamy kilka wersji tego fotela:

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz