Krzesło XENON NET 111 Profim

Autor: Kamila Meble Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 737

Odnalezienie odpowiedniego miejsca do pracy w domu nie jest wcale takie łatwe i proste jakby się wydawało. Oczywiście można usiąść w dowolnym miejscu np. na kanapie lub na krześle w jadalni, ale Twoje plecy bardzo szybko przypomną Ci o sobie. Zadbaj o siebie, swoje ciało i pracując zdalnie!
Poniżej przedstawiamy jedną z najlepszych alternatyw na rynku. Fotel Xenon Net 111 - idealne do Home Office – wygodne i ergonomiczne, ale równocześnie eleganckie i dające wkomponować się w wystrój Twojego domu.

Krzesło Xenon Net 111 to model krzesła pracowniczego obrotowego na kółkach. Został on zaprojektowany przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Modele Xenon to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązanie jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design i estetykę wykonania siedziska.

Xenon Net to krzesło podstawowe w ofercie Profim, co oznacza, że wyposażone jest ono we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje czyniące produkt w pełni ergonomicznym, przy zachowaniu korzystnej ceny do jakości przy zachowaniu aż 5-letniej gwarancji!!!

To jedne z najnowocześniejszych krzeseł pracowniczych, które posiada unikatowe, niespotykane dotychczas funkcje jak chociażby innowacyjne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa (SmartADLS) czy podłokietniki umożliwiające regulację nakładki w dowolnym kierunku w płaszczyźnie poziomej. Krzesło występuje w dwóch wariantach mechanizmów do wyboru – synchro z płynną i szybką regulacją siły sprężystości oparcia oraz mechanizm synchro self, który automatycznie dostosowuje się do ciężaru siedzącej na krześle osoby. Zastosowanie nowoczesnego mechanizmu synchro self powoduje, że obsługa krzesła staje się bardzo prosta a użytkownik nie musi skupiać swojej uwagi na regulacjach i może w pełni skoncentrować się na efektywnej pracy.

Elementem wyróżniającym kolekcji jest grafitowy łącznik, który łączy oparcie, siedzisko i mechanizm, będąc jednocześnie oryginalnym podkreśleniem charakteru krzesła.

Rodzina modeli Xenon to także modele obrotowe o tapicerowanym oparciu oraz pełna kolekcja krzeseł stacjonarnych, krzeseł konferencyjnych.

W skład kolekcji Xenon wchodzą:
- fotel obrotowy z wysokim oparciem siatkowym,
- fotel obrotowy z wysokim oparciem siatkowym, z zagłówkiem,

- fotel obrotowy z wysokim oparciem tapicerowanym,
- fotel obrotowy z wysokim oparciem tapicerowanym, z zagłówkiem,
- krzesło konferencyjne na nogach,
- krzesło konferencyjne na płozie.

Zobacz wszystkie modele z linii Xenon .

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz